Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán peteérés mitöl jön...

Spontán peteérés mitöl jön létre? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
Mi váltja ki a spontán peteérést? Vannak jelei? Az is tojásfehér nyákkal jár? Vagy az teljesen észrevehetetlen. Volt valakinél ilyen és terhes lett?
2008. júl. 17. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

nem egészen világos a problémád...

a peteérés mindig spontán történik - mit gondolsz mitől van a havivérzésed???

2008. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a pé. tojásfehérjeszerű nyákkal jár, és általában mindenkinél spontán történik.
2008. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A normális pé-n kívül előfordulhat olyan is, hogy orgazmus, vagy egyéb hatására nem a rendes időben történik a peteérés, hanem előbb, vagy a rendes pé után nem domináns tüszőből. Én úgy tudom, hogy ezt nem kíséri tojásfehérje állagú nyák, gyakorlatilag nem is veszed észre.
2008. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy a szokásos ciklus közepén történő peteérés mellett? Igen. A szakirodalom úgy tartja, hogy lehetséges, hogy több érett pete is kiszabaduljon. Pl egy nagyon intenzív orgazmus hatására, vagy más hormonszint emelkedés hatására. :)

Hogy vannak-e ennek jelei... nem tudom. Attól tartok, nincs. Az összes jel ami a fogamzóképességet valószínűsíti egy összetett folyamat amit ha "megzavar" egy váratlan esemény, nem biztos, hogy ugyanazok a jelek mutatkoznak meg mint más esetben. Gondolj csak arra, hogy a vérzés nem jelenti, hogy volt peteérésed és a vérzés elmaradása nem feltétlen jelenti, hogy terhes vagy.


Elég nehéz lenne megmondani, hogy ki az aki a spontán peteérés következtében lett terhes. Nincsenek a peték felcímkézve. :)

2008. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Spontán peteérés?

Ne a tüsszőrepedésre gondolsz, amikor hirtelen érzelmi behatásra kiszabadul egy pete?


Van ilyen, elég ritkán fordul elő...

2008. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én 2010.11.21.én spontán estem teherbe tehát spontán peteérésem volt.Mivel PCOS-ben szenvedek nekem 3-4-havonta van mensesem.Teherbe estem jelenleg 38-hetes kismama vagyok.Megjegyzem:Nem véletlenül kaptam be a legyet aznap észleletem a tojásfehérje szerű méhnyákot és elkaptam apát:)
2010. aug. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!