Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes fehár folyás 20. napon...

Krémes fehár folyás 20. napon mi lehet? Már nem tudunk együtt lenni mensiig, nagyon nekikeseredte, hogy megint nem sikerült, a számított ovu után persze együtt voltunk, a folyás lemult, most meg megint?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet igy bekategorizálni, a krémes folyás mindenkinél mást jelent.Nálam volt,hogy krémes folyásom volt, és utánna megjött, viszont a múlt hónapban is krémes folyásom volt nemvárt előtt, és nem jött meg.

Ennek már hat hete.

Felesleges idő előtt idegeskednek, lassan már kiderül,hogy baba van e a dologban.

Drukkolok!

2009. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó Istenem, nagyon gratulálok, jelen pillanatban a fél életemet adnám egy + tesztért. Lassan rámegy a kapcsolatunk a baba projektre. Köszi a + választ
2009. dec. 2. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt.

Tudod nálunk is sok volt a vita az utóbbi időben, de rájöttem,hogy ez csak ront a helyzeten.Nagyon rástresszeltem, semmi másra nem gondoltam, szinte becsavarodtam.Aztán elhatároztam,hogy vége, innentől kezdve nem szabad ennyire akaratosnak lennem.Persze belül akartam, de nem mutattam nagyon.És összejött.

Kivánom, hogy sikerüljön.

2009. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kifelé Én sem mutatom már, nem is hozom szóba, de belül nagyon várom.a válaszod ad egy kis reményt, majd 11.-e körül kiderül, nagy boldogság lenne Nekem egy pici,bár a két nagyot is imádom :)
2009. dec. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!