Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha december 21-én voltunk...

Ha december 21-én voltunk együtt a férjemmel utoljára, akkor a ma reggeli tesztnek már pozitívnak kellene lennie mindenképp, ugye?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan tüneteket produkálok mint az előző terhességemnél, és nem tudom mire vélni. Óvszerrel védekezünk, nem szakadt ki egyszer sem (ellenőrizzük). Csináltam tesztet, negatív lett, de mégis bizonytalan vagyok. A menszeszem (habár már nem szoptatok) a szülés óta még nem jött meg, így ez nem ad támpontot. De ilyen sokára már kimutatná egy teszt, ha várandós vagyok, ugye?
2014. jan. 16. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a teszt már kimutatná.
2014. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, pozitívnak kellene lennie a tesztnek, ha terhes vagy, de ha megnyugtat, inkább csinálj még egy tesztet. Hasonló helyzetben vagyok, októberben szültem, már nem szoptatok, de még nem jött meg. A nőgyógyászom azt mondta, hogy a szoptatás abbahagyásától kb. 6 héten belül illene megjönnie, ha már egy csepp sincs, de ha nem jön meg,akkor valószínűleg hormonálisan még nem apadt el a tejem, és akkor gyógyszerrel el fogjuk apasztani, de azt mondta, hogy mindenképp védekezzünk, mert innentől kezdve már nem játék. (na ezt jól össze-vissza sikerült megfogalmaznom, de a lényeget érted... :) )
2014. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!