Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a reggeli LH-teszt...

Akinek a reggeli LH-teszt erős pozitív a ciklus 26. napján, az reménykedhet?

Figyelt kérdés

Tudom, több napig kell csinálni, és akkor sem biztos. Tegnap du már megszokásból ellőttem egyet, már az is majdnem pozitív volt, ma reggel meg szerintem 100%-osan.

De itt a kép:

[link]

Nem tudom, mikor volt pém, de úgy gondolom, én pont utána kezdhettem meg a tesztelgetést (amit minden nap du megcsináltam): először negatív (de két csíkkal), majd egycsíkos negatívok. Tegnap előtt mintha már lett volna ott egy 2. csík, de nem foglalkoztam vele. Tegnap már egyértelműen ott volt. Ma reggel a fenti állást láttam.

Szerintetek? Mikor érdemes hcg tesztet csinálni?

Tapasztalatokat várnék elsősorban.



2014. jan. 14. 09:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Csaknem ilyen késői ovu?! A hőm eddig 36,6 körül volt, ma 36,9. Akkor gondolom már túl vagyok az ovun mindenképp, nem?

32 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de szerintem ez most rövidebb lesz.Sajnos az alaphőmet még nem tudom, most kezdtem el a hőmérést.

2014. jan. 14. 09:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

a válaszommal sajnos nem leszel kisegítve, de hasonló cipőben járok. Elvileg 3-á volt ovum, múlt héten csináltam LH teszteket jóstesztként, mindegyiken volt közepesen erős csík. Vasárnap abbahagytam, ma megint lőttem egyet, és ez sokkal erősebb, mint az előzőek.

Elvileg legkésőbb holnapra nem várom, átlag 32-33 napos ciklusokkal. Ma vagyok a 33. napon, de úgy döntöttem, egy napot még ráhagyok.

Tesztelni szerintem ovu után két héttel érdemes leghamarabb, vagy inkább akkor amikor nem jön meg. Csak nagyon nehéz kivárni, tudom :D

Drukkolok neked is!

2014. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!