Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 20. -ám jött meg...

December 20. -ám jött meg Január 4. -én voltam a párommal! Teherbe eshettem? Nem pontos a ciklusom! Jelek mikor lehetnek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. 2-3 héten belül lehetnek jelek:mellfeszülés, émelygés,hányinger stb.
2014. jan. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz, hisz nagyjából félidős lehettél (bár nem tudni egy rendszertelen ciklusnál). Jelek sok esetben nincsenek, ezekre ne hagyatkozz. Ha úgy gondolod,h kb itt az ideje,h megjöjjön, tesztelj egyet.
2014. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetsz, nyilván, ha nem védekeztetek. Babát szeretnétek? ha nem pontosak a ciklusaid, akkor a hőmérőzés jó módszer lehet arra, hogy tudd, mikor kell együtt lennetek. Tesztet legkorábban szerintem dec 25 körül csinálj, előbb nincs értelme.
2014. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rendszertelen volt a menzeszem, 2011. dec. 22-én jött meg és január 28-án a tesztem pozitív lett. Nekem akkor elmaradtak a menzi előtti mellfeszülések és fáradékonyabb voltam.
2014. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!