Teherbe eshettem e?

Figyelt kérdés

Párommal szilveszterkor voltunk együtt. Tudom, hogy az első jele a terhességnek a menzi elmaradása, de azért szeretném megkérdezni, hogy egyáltalán esélyes e ? Menzi után voltunk együt kb. 2 héttel.

Bizonytalan vagyok...


2014. jan. 2. 17:29
 1/8 NoodLee. válasza:
42%
Attól függ milyen csillagjegyben születtél
2014. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem védekeztetek, miért ne lehetnél? Főleg középidőben.

Gondolod szilveszterkor nem fogannak gyerekek? :D

2014. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem bánnám a gyereket. Pont ezért nem is védekeztünk. Csak gondoltam értelmes válaszokat kapok vagy valami használható infót.
2014. jan. 2. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ilyen kérdésre ennél sokkal értelmesebbet ne várj. (2. vagyok.)

Mi a konkrét kérdésed? Persze, hogy teherbe eshettél, jókor voltatok elvileg együtt.

Várd meg, amíg meg kellene jönnie és ha késik, tesztelj.

2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon èrtem mit vàrsz. A gyerek tervezès első lèpèse hogy tisztàba leszel a biológi dolgokkal es a sajàt testeddel, a net màr sokat segít. Egyèbkènt ha 28 naposak a ciklusai d akkor kb fèlidõben van peteèrèsed.
2014. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akartok menni, használj ovulációs tesztet, Az megmondja, h mikor kell akciózni;)
2014. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A baj ott van, hogy sajnos össze vissza van a ciklus tehát nem tudom konkrétan megmondani, hogy 28, 30 vagy akármennyi. Ez sajnos sokmindent megnehezít és ez régebben is gond volt mert nem tudtam mikor is fog megjönni így nagyon tervezni sem tudtam pl a nyaralást.
2014. jan. 2. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás: szeretkezni, szeretkezni, szeretkezni...;)

Nem kell mindig azokat a fránya teszteket nézegetni(persze, amíg nincs indokolva).

2014. jan. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!