Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, és még...

Fogamzásgátlót szedek, és még nem jött meg. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

múlthét csütörtökön vettem be az utolsó szemet. ilyenkorra már meg szokott jönni, plusz a hasam is mindig menszesz előtt egy héttel nagyon görcsöl. most semmi. nem volt hasmenésem, nem hánytam, nem szedtem más gyógyszert, és nem hagytam ki egyetlen szemet sem. csak hónap elején voltunk együtt a párommal, ebbe a hónapban 2-szer.


létezik hogy terhes vagyok? ha csütörtökön tesztelek, ki mutatná ha terhes lennék?


2013. dec. 10. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig vasárnap hagyom abba, és pénteken szokott megjönni. Nagyon ritkán ez eltolódott vasárnapra.

Mióta szeded? Mert ha még az elején vagy, kimaradhat 1-2 vérzés. De ha nem, akkor még várd meg te is a vasárnapot. A teszt még nem mutatna semmit. Az utolsó aktus utáni 14. napon érdemes legelőbb tesztelni.

2013. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy a teszt már kimutatná, de egy-két hét csúszás a menzeszben teljesen normális, még akkor is ha gyógyszert szedsz.

Az is előfordulhat - ha régebb óta szeded a gyógyszert - hogy amiatt marad ki. Én 6 évig szedtem szünet nélkül és utána 3-szor egymás után kimaradt a vérzésem. Az orvos megvizsgált, és azt mondta, úgy elvékonyodott a méhnyálkahártya, hogy emiatt elmaradt a vérzés is. Idővel helyre áll, de csak ha szünetelteted a gyógyszert, esetleg másfélét ír fel. Ha nem jön meg, szerintem menj el orvoshoz, azt is megtudja mondani ha terhes vagy, meg azt is, ha szünetet kell tartanod.

2013. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fél éve szedem a tri regolt, előtte már szedtem mást is. elejétől kezdve 3 éve szedek fog. gátlót.
2013. dec. 10. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
értem. akkor csinálj egy tesztet pár nappal azután, hogy nem jött meg amikorra vártad. De fogamzásgátló mellett szinte kizárt a terhesség. Fordulj orvoshoz, lehet hogy mégsem ez a megfelelő gyógyszer.
2013. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már megjött.
2013. dec. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!