Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 hónapja próbálkounk a...

7 hónapja próbálkounk a párommal és nem akar összejöni a pici, aki pedig nem szeretne, vagy volt egy egyéjszakás kalandja az egyből teherbe esik! Miért ilyen gonosz az élet?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál mindent rendben talált és 2 naponta szeretkezünk a párommal (nem görcsösen, egyébként is ennyiszer szoktunk) akkor miért nem esem teherbe?
2008. júl. 17. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovu tesztet vagy mikroszkópot használsz? Sokat segítene! :-)
2008. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, van ovulációs mikroszkópom és hőmérőzök is...
2008. júl. 17. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a baj, hogy túlságosan akarjátok! Lazítsatok kicsit! Mi is kb 7 hónapig próbálkoztunk, és a végén már teljes volt a kétségbeesés hogy nekünk biztosan nem lehet gyerekünk. Na akkor pihentettük a témát. Eldöntöttük, hogy így is jó. Ha nem hát nem. Továbbra sem védekeztünk, de nem foglalkoztunk a témával, csak szerettük egymást. Nem akartuk, hogy rámenjen a házasságunk. Én közben munkahelyet váltottam kevésbé stresszes helyen kezdtem dolgozni. Most meg 20 hetes babásak vagyunk. Egyszer csak megtörtént! Ahogy kiiktattuk a görcsös akarást, és az ezzel járó stresszt! Úgyhogy tessék lazítani!!! Fejezzétek be az állandó méregetést, csak szeressétek egymást és szexeljetek. Tuti menni fog!
2008. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szióka! Veled egy cipőben járok én is. Eddig még nekem sem sikerült teherbe esnem. Januártól próbálkozunk, de mivel államvizsgára készültem a sikertelenséget betudtam az idegbetegségnek. Most, hogy túl vagyok rajta úgy döntöttük, hogy mostantól kezdjük az "igazi" próbálkozást. Az első három hónap után teljesen kétségbe estem, azt gondoltam, tuti, hogy valami gond van, és azért nem sikerül. Gond és baba sincs még. Nagyon görcsösen akartuk az elején. Most ott tartunk, hogy szeretjük egymást, van amikor minden nap, olykor többször is, de naponta kétszer biztos, mindenhogy kipróbáltuk már, de nem sikerült. Pedig már nem forog minden gondolatom a téma körül, de azért a mensi közeledtével mindig izgatottabb leszek, hogy talán most, de nem. Úgyhogy azt a legkönnyebb mondani, hogy nyugi, meg ne gondolj rá, meg ne legyél görcsös. Remélem neked így sikerülni fog, én már teljesen feladtam. Sok sikert.
2008. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi február óta próbálkozunk és még nincs baba. Mondjuk nekem nem volt peteérésem. Most a 37. napra jött meg. Remélem most már lesz peteérés. Amúgy már nem beszélünk róla a párommal, csak iszom a cickafarkfű teát és kétnaponta együtt vagyunk. Egyébként a kérdésedet már én is nagyon sokszor feltettem. Mintha az én kérdésem lenne:(
2008. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 évig próbálkoztunk és nem sikerült . Elindultunk volna lombikon de pont előtte spontán terhes lettem!

Nem szabad görcsösen akarni!

Az a baba majd úgyis akkor jön ha ő jönni akar!

Kitartás!

2008. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!