Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szeretnék babát, érdemes...

Ha szeretnék babát, érdemes elmenni a nődokihoz egy kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 23:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatokat csinál majd?
2008. júl. 15. 23:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs össze-vissza a ciklusod, akkor nem kell. Akkor szokták javasolni, ha egy év után sem jön össze a baba. De ilyenkor nem csak téged vizsgálnak, hanem a párodat is. Ha nagyon akarsz, most is elmehetsz, de szerintem csak egy pár vizsgálatot csinál, pl. hogy van-e rendesen peteérésed, meg ultrahang és kész.
2008. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Főleg ha még nem voltál idén rákszűrésen, akkor azt is megcsinálja. Kenetmintát vesz, hogy nincs-e valami fertőzésed, ha van valami panaszod azt is megnézi. Érdemes olyan dokit választani akihez a terhességed alatt is szeretnél járni. Én mire eljutottam a dokihoz, hogy babát szeretnénk már 6 hetes terhes voltam. Ugyan úgy megcsinált minden szűrést. Nem volt gond.
2008. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én spontán vetélés után kértem a háziorvosomtól egy alapos, szinte mindenre kitejedő vér - és vizeletvizsgálatot, hogy a második babánál már nagyjából kizárhassam az "önhibámat". Mivel semmi panaszom nem volt, ezért nagyon meglepődtem, amikor kiderült, hogy a vérképem jó, azonban a vizelet eredméyneim 8-szor magasabbak a legmagasabb normál értéknél...

Szóval szerintem nem árt egy alapos kivizsgálás!

2008. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!