Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan helyezkedjek el az...

Hogyan helyezkedjek el az aktus után? Ötletek?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja próbálkozunk és eddig nem sikerült teherbe esnem. Sajnos nem tudom milyen pozíciót vegyek fel, hogy ne folyjon ki belőlem az összes anyag. Már minden testhelyzetet kipróbáltam.
2014. jan. 5. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
mi meg már lassan két éve és még nincs gyerekem. de a gyertya állás segíthet vagy az hogy a feneked alá párnát teszel, így nem tud kifolyni a cuccos.
2014. jan. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Ahogy neked kényelmes.

Én utálom, ha folydogál ki belőlem, így megyek zuhanyozni.


3 hónap???

Ne nevettesd már ki magad, sok egészséges embernek csak 1 év múlva jön össze.

Ám ha te így rágörcsölsz már most, ne csodálkozz, ha még 2-3 év múlva is ide írod ki az elkeseredett kérdéseid, h. miért nem jön már a baba.

2014. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyon undok valasz volt kettes.Hogy lehet ilyet irni hogy ne nevettesd mar kimagad!? Minden honapot nehez megelni ilyenkor!
2014. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egészséges párnál nem nagyon befolyásolja a sikert a pozíció, de megértelek, én is próbálkoztam elég hamar azzal, hogy kicsit fekve maradtam (gyertyaállásig azért nem jutottam el), de akkor jött össze a baba, mikor szex után 3 perc összebújás mentünk zuhanyozni.
2014. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a párod belédment,te ne mozdulj utánna

Ezt úgy értem hogy ha háton fekve van vege,maradj úgy.Tégy gyorsan párnát a feneked alá,vagy esetleg emeld meg a feneked.

Maradj úgy 5 percig...

Az ami utánna folyik ki az már nem fontos. mert a szaporábbak már úton vannak

2014. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Jót röhögtem én is tegnap, amikor olvastam a gyertyaállásról :) Azért, hogy nemcsak én vagyok ilyen "dili". Én nem egészen gyertyázok, de a lábaimat felhúzom (hasonló a kispárnás módszerhez) amíg kényelmes és úgy maradok 3-4 percig. Igyekszem 15 percig nem nagyon mozogni vagy kiszállni az ágyból. Utána már lesz, ami lesz.

Amúgy ez tegnap olyan jól sikerült még a mosdóba is csak hajnalban kellett mennem), hogy abszolút nem észleltem, hová lett a "felesleg", ha távozott is, max. amikor a mosdón voltam.

Én nagyon reménykedek.

Pedig képzeld kedves 2., mi is csak a 2. hónapban vagyunk!

Szerintem normális, ha egy nő (TERVEZETT BABA ESETÉN) hasonlókat csinál. És ez nem jelenti azt, hogy a szex csak a gyerekcsinálásról szól, mert az orgazmusok is gondolom ennek az ellentét igazolják! De akaratlanul is benne van az ember agyában aktus után, hogy neki is jó volt, nekem is, hátha a teherbeesésnek is jót tett. Szerintem...

S ha már ott vannak a kiskatonák, hadd legyen miből szelektálódni...

2014. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!