Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utáni 8. napon 10-es...

Aktus utáni 8. napon 10-es érzékenységű teszt full negatív. Ez már biztos?

Figyelt kérdés
Tudom hogy meg kellene várnom míg megjön, de az még 12 nap és mivel van 8 db tesztem így gondoltam csinálok egyet reggel. Olvastam hogy másoknak ilyenkor már a 10-es érzékenységű teszt kimutatta ha baba volt csak mondjuk halványan. Volt valaki akinek ilyenkor még negatív lett aztán később meg pozi? :) Köszönöm!!
2013. dec. 21. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon korai még a tesztelés, akármilyen érzékenységű a teszt! Még minimum 4 napot várj.
2013. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Várok!
2013. dec. 21. 08:49
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, tényleg meg kellene várni a köv aktuális mensi idejét.Dobj ki 6 tesztet, 2- t hagyj meg addigra. Ha babát vársz,úgyis leg fogod tudni. Pár nap már nem számIt.
2013. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 FKKTorp ***** válasza:
Várj még türelemmel. Szerintem 10 nap múlva próbálkozz még egyet csinálni, ha esetleg még az is negatív, akkor se keseredj el, hanem 2naponta csinálj tesztet, amíg meg nem jön, vagy épp pozitív lesz. :)
2013. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem tartozom a "valakik" közé, mert csak az aktus utáni 15. nap reggel lett halvány pozitív a 10-es teszt reggeli vizeletből egy napos vérzéskimaradásnál. :-) Drukkolok!
2013. dec. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon korai volt a beágyazódás akár 14 nap is lehet, addig pedig egy teszt sem fog neked pozitívat mutatni, akár milyen hiper szuper érzékeny.

Mindenkinek negatív lenne ilyen korán.

2013. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem aktus utan 10 es 11 nappal delutan mar halvany pozi volt.:) de 8 nap nagyon koran.
2013. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, köszönöm a válaszokat! Olyan nehéz megállni komolyan mondom. És tudjátok az a legrosszabb vagy legjobb nem is tudom :) hogy rendszeresen álmodok pozitív tesztel. Annyira jó lenne. Köszönöm a válaszokat. Akkor még mindenképpen várok.
2013. dec. 21. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia.Mi most tervezzük a második babót a párommal.Múlt hónapban megjött,bár nem is csodálkozok rajta,mert annyi stressz ért.A lényeg az,hogy a menzesz előtt már napokkal elkezdtem tesztelni,és ugye mind negatív lett.El is döntöttem,hogy ugyanúgy fogom csinálni,mint a kisfiamnál: a kimaradt menstruációig semm!Sokkal nagyobb a meglepi,ha ténylegesen kimarad,és még a teszt is pozitív:)De ha te a napokkal előre tesztelés híve vagy,akkor leírom neked,pont múlt héten olvastam,hogy ovulációs teszttel már a 12.napon kimutatható a terhesség,mivel az LH és a HCG nagyon hasonló hormon.Azt írták,hogy a 8.naptól el lehet kezdeni a tesztelgetést ovulációs teszttel,és figyelni,hogy naponta erősödik-e a csík.De mondom,azt írták,ha terhesség áll fönt,az ovuteszt erős pozítívat mutat a 12.napon.Nekem ezzel csak az a bajom-amit szintén írtak-hogy kimutatja a nagyon korai terhességet,de az el is mehet.Szóval a menstruáció kimaradásáig szerintem ne idegeskedj.Előbb útóbb össze jön az a babó:)
2014. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Judit!

Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszodat és a segítségedet! :)

Boldog új évet kívánok!

2014. jan. 1. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!