Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik a menstruációm,...

8 napja késik a menstruációm, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

23-án voltunk együtt a párommal, óvszerrel védekeztünk, nem is volt semmi probléma. Viszont most meg késik, pedig általában 28-30 naponta jön meg, azt hittem beállt már.

Ma délután csináltam tesztet, negatív lett.

Az még hozzátartozik a témához, hogy amióta késik, tiszta ideg vagyok, hogy nem jön meg, pedig pontos szokott lenni,úgyhogy talán a stressz miatt nem jön meg?

Holnap reggel is csinálok egy tesztet, de kezdek megőrülni az idegtől. És ilyen idegállapotban nem akarok karácsonyozni.



2013. dec. 21. 13:28
 1/7 anonim válasza:
Szerintem nem kell nagyon aggódnod, nekem múltkor a vizsgáim előtt 12 napot késett, annyit stresszeltem, mindenkivel megtörténhet az ilyet
2013. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd a stressz az, amire mindent, de tényleg mindent rá lehet fogni, a menstruációtól kezdve a tüdőgyulladáson át a bőrrákig tényleg mindent. Viszont pl nekem most másfél hetet késett, szintén para volt, hogy nem e vagyok terhes, kedd reggel produkáltam egy negatív tesztet. Csütörtökön mentem dokihoz, épp kiküldött mosdóba egy vizeletmintáért (ugye hogy tényleg nem e vagyok terhes...) és láss csodát épp akkor jött meg :D tiszta stressz vagyok viszont, épp vizsgaidőszakom van, sokat sírtam is mostanában, azonkívül az emésztésem is rossz, szóval igen, az ideg miatt tényleg késhet. Én azt javaslom menj el dokihoz, azzal te is megnyugszol, aztán kitudja, lehet pont ez kell, hogy neked is megjöjjön. Én is megnyugodtam, hogy orvoshoz megyek és ennyi kellett :)
2013. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok minden nekem nagyon sokat késett kb egy hónapja negatív tesztek,majd a 11. napon lett egy pozitív tesztem,sajnos spontán vetéléssel 3 nap múlva zárult.De kiderült a késés oka egy nagyon késői peteéréskor megtermékenyült pete volt,ami ugye terhességet jelent,ezért nem mutatta ki hamarabb a teszt.
2013. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.válaszoló!

És ti is védekeztetek?

2013. dec. 21. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen óvszerrel,nagyon termékeny lehetek,mert a fiamnál mindössze egyszer nem használtunk óvszert rögtön összejött,most meg még használtunk is :S
2013. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól. Pedig én biztonságosnak tartottam az óvszeres védekezést. Ti még mindig bíztok ebben a módszerben?
2013. dec. 22. 10:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen de most már párosítjuk a naptármódszerrel is,termékenyebb időszakban nem megy el még óvszerrel sem bennem
2013. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!