Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már több napja rosszul vagyok....

Már több napja rosszul vagyok. De megjött a menstruációm. Lehetséges mégis?

Figyelt kérdés

3-4 napja folyamatosan szédülök, hányingerem van, hol ennék mindent amit találok, hol nem bírok az ételre nézni. A minap kolozsvári szalonnát ettem nutellával, mert hihetetlenül kívántam.

Férjnél vagyok, van egy 2 éves lányunk, nála semmi ilyesmi nem volt, kimaradt a menstuációm ahogy illik, teszteltem pozitív lett.

De most nem próbálkoztunk babával, "védekeztünk" és a vérzésem is megjött, bár csak 2 napig tartott és nem is volt annyi amennyi szokott, majd 3 napig pecsételtem még. Az utolsó rendes vérzésem aug 13-án volt, 30 naposak a ciklusaim. Az utolsó nem rendes szeptember 9-én volt.

Holnap tudok tesztet venni, de már nagyon érdekel, hogy szerintetek van rá esély, hogy ez terhesség? Tapasztalt valaki hasonlót?


2013. okt. 3. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem terhesség, de attól,hogy menstruáltál még lehetséges terhesség,de ha védekeztetek, akkor nem valószínű!

Megírod majd a teszt eredményét?

2013. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megírom, mindenképpen tesztelek reggel, mert ez a bizonytalanság nem jó.

Kalkulátor szerint 7 hetes lennék, ha terhes lennék. Csak biztosat mutatna már a teszt.

Lányomnál olyan könnyen ment, most pedig lerágom a körmöm, de lassan már az ujjam is. Ugyanis nem élek jelenleg egészséges életet. Nagyon stresszes vagyok, és erős gyógyszereket szedtem.

2013. okt. 3. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyanús a terhesség,a mamám 4. hónapig menstruált. Ha van ott valaki ki fogja mutatni, ha lehet mellőzd az erős gyógyszert amíg ki nem derült. Ha igen usgyi a doki. Majd írd meg mi lett.
2013. okt. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
?érdekes! :)
2013. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kolléga nőm rendesen menstruált. Az tűnt fel, hogy idegbeteg szó szerint. Rákérdeztem, hogy nem lehet e hogy babás, és kedvesen leüvöltött, hogy nem, mert most van meg neki épp. Aztán bogarat tettem a fülébe, vett tesztet, és olyan 2 csíkos lett, hogy csak na. Várjuk a holnap reggeli teszt eredményét!
2013. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is aug 13.-àn volt meg utoljàra ès bö 2 hete pozitív a tesztem :) szóval ilyenkor màr este is mutatja a teszt ha nagyon izgulnàl. :)
2013. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos vagy nem sajnos de negatív.

Vegyesek az érzéseim. Vágytam is rá, de nem is.

2013. okt. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!