Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek, majd vérzés?...

Pozitív tesztek, majd vérzés? Megyek ma dokihoz.

Figyelt kérdés

November 12-én volt meg utoljára, dec. 10re nem vártam, aznap volt 2 érvénytelen tesztem, majd 2 nap múlva esti vizeletből nagyon halvány, másnap reggeliből erősebb, de még halvány +. 16án beszéltem a dokimmal, mára kaptam időpontot hozzá, 18-án pici barnázás, majd 19-én egyre erősebb vérzés, ma pedig 1 óra 1 tampon.

Tudom, majd a doki mondd biztosat, de addig is kérlek segítsetek! Élénk piros enyhén darabos vérzés. Mitől lehet? Most akkor van baba, vagy nincs baba? 3ra megyek dokihoz.


2013. dec. 20. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom sajnos de remélem össze jött neked!

drukkolok!

2013. dec. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem jó, ha itt találgatásokba bocsátkozunk, mert úgy lehet ez egy vetélés, mint hematóma, vagy egyéb hormondolog. Sajnos mindegyiknek megvan az esélye, de a legjobbakat kívánom, szorítok!!!
2013. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sajnos bármi lehet, ha egynlöre minden ok a magzatta akkor kapsz hormon pótlást az segiti megtartani a terhességet, de ilynekor az elején még bérmi lehet. Az élénk darabos vérzés sajnos nem a legjobb jel. Majd ird meg mi volt, remélem minden rendben lesz.
2013. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A vérzés sajnos soha nem jelent jót :(

Biztosat a doki fog mondani, de bizakodni lehet!


Velem is történt ilyen, nekem "szerencsére" haematóma miatt volt vérzés, de sajnos ez végigkísért az egész terhesség alatt :( Kislányom most 1,5éves!

2013. dec. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vszìnű vetélés...(bàr drukkolok h ne így legyen) de ilyenkor ne hasznàlj tampont, csak betétet.

Mad írj doki utàn

2013. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
remélem semmi gond nincsen a babával ,majd ird meg h mi van
2013. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
remélem semmi gond nm lesz!!! Drukkolok neked!!! Ird meg h mit mondot az orvos.
2013. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2013. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FKKTorp ***** válasza:
Az előttem szólokhoz tudok sajnos csak csatlakozni, hogy sajnos a kettő közül bármi lehet. Orvos mit mondott?
2013. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos?

Remélem minden rendben van.

2013. dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!