Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor is van a beágyazódásos...

Mikor is van a beágyazódásos vérzés? Akkor már pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
mr,. a beágyazódás után kezd csak el termelődni a HCG és kell pár nap amig annyi lesz hogy kimutassa a teszt. A beágyazódás a 7-10. napon kezdődik és eltart a 12. napig.
2013. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapsag mar mindenki verzik ha beagyazodik a baba? Csak nalam uj ez? Erdekes lehet en vagyok selejt h nem vereztem.

A kerdesre valaszolva nem akkor meg nem pozitiv a teszt csak ra kb 3-4 napra leghamarabb...de ha akkor is meg negativ nem jelent semmit lehet korai volt tesztet csinalni... erdemesebb tobb idot varni.,

2013. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt vérzés a beágyazódáskor :-) Amúgy utána3-4 nappal érdemes tesztelni.
2013. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő nem vérzik beagyazódáskor és semmit nem is érez.
2013. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!