Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hasmenés lehet a terhesség...

A hasmenés lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
meg van 2 nap a meszim-ig. 2 napja úgy ébredek hogy szaladok a wc-re és megy a gyomom.nem görcsöl csak egyszeruen minta pisilnek ezt 2-3 alkalommal reggelibe aztán semmi bajom egész nap.vajon szerencsénk esz? vagy esetleg egyszerűen elrontottam a gyomom?
2013. dec. 16. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Lehet vírus is.
2013. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én elhiszem hogy sokan vágynak babára de a f.sást nem kéne terhes tünetnek titulálni...
2013. dec. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ez sok minden lehet, vírus is, ahogy az első írta, de azért fura, hogy csak reggel van, és hogy már 2. napja...

Írnak olyat, hogy akár be is lázasodhat az ember influenzás tünetekkel terhesség miatt, így válaszol a szervezet. Ez elég egyénfüggő, de azért én sem biztatnálak túlzottan!

Várj még pár napot, és kiderül ;)

2013. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat en meg azt mondom hogy akar lehet az is...Bar igaz ami igaz menstruaciokor is mindig ment a hasam.Viszont kb.10 napja lett pozi a tesztem de azota vagy 3 x volt hasmenesem.De csak igy mint neked naponta 2x.
2013. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen 2 nap volt az egész de csak reggelibe. ma kellene beteg legyek de meg sehol semmi.
2013. dec. 18. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom mi lesz holnap... Ha nem jön meg, mikor tervezed a tesztet?
2013. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves mehecske igen pozitiv lett a tesz.


es kedves tobbiek a f.sas is egy terhesegi jel ha nem olvasnatok utana akkor tudjatok innen.

2013. dec. 20. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Csodás Karácsonyi ajándék! Élvezd minden percét!!!! :D
2013. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszonom szepen igen megteszek mindent hogy ateljek mindent percet.
2013. dec. 21. 08:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulalok! Na ugye megmondtam kedves "sorstarsam"!

En egyebkent ma vagyok 6 hetes es tegnap volt az elso "f.sas"mentes napom...:)))

Boldog babavarast es boldog karacsonyt!

2013. dec. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!