Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás/terhesség jele...

Beágyazódás/terhesség jele lehet hasmenés?

Figyelt kérdés
29-én kellene megjönnie. 1 hete hasmenésem van, de szinte semmi nem marad meg bennem. Kb másfél hete voltam együtt a párommal védekezés nélkül, tehát mostanában van a beágyazódás. Mit gondoltok utalhat ez terhességre? Olvastam róla, hogy hasmenés is lehet terhességi tünet. Bár ez akár vírus is lehetne, de senki nem beteg a családban, és étvágyam is van, csak próbálok diétázni.
2012. jan. 21. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

én úgy tudom a szülés jele lehet a hasmenés (kitisztul a tervezet), arról még nem hallottam, hogy a teherbeesés jele lenne, hacsaknem annyira izgulsz, hogy azért.

de inkább vírus

2012. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Olvastam már olyan hsz-okat, miszerint valakinek a terhességet jelentette, mert minkét alkalommal hasmenése volt, mielőtt meg kellett volna jönnie. De őszintén szólva nm hinném, hogy nálad erről van szó, mert azt írod, hogy 1,5 hete volt az az alkalom, de 1 hete van hasmenésed, és fél hét, tehát 3-4 nap alatt nem történik meg a beágyazódás. Ahhoz minimum 1 hétnek el kell telnie. Hasmenés meg sokmindentől lehet.
2012. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben dokihoz mennék.Ennek semmi köze a beágyazódáshoz.Ráadásul 1 hete?Nekem a szüléseim előtt volt 1-1 napig,nem 1 hétig!
2012. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!