Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap vagy holnap után nem...

Holnap vagy holnap után nem kellene megjönnie. Teszteljek vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy van-e baba. Olyan jó lenne!

Tüneteim:mellérzékenység, alhasi fádalom, petefészek szurka,nagy mennyiségű fehér folyás.Reggelente már egy hete 36,5-36,9fok közötti hőm.Délután 37 feletti.


2008. júl. 13. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vezeted valahol a hőd? Csatolnád a görbéd?
2008. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még csak hétfő óta mérem. : 36,5; 36,9; 36,5; 36,7; 36,7; 36,8; 36,7 ???
2008. júl. 13. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még felesleges és a hődet csak egyszer reggel mérd de ez a délután 37. feletti csak akkor lesz biztató ha késik már mert egyébként mensi előtt is megemelkedik a hő. Én is sokáig vártam a másodikra és volt hogy pszichésen annyira belelovaltam magam hogy késet majdnem egy hetet! Kitartás várj még a tesztel mert ha az is vagy kevés még a hcg szint. Foglald el magad mással tudom könnyű mondani de egy idő után így megzakkansz mint én! De kitartás nekem is összejött. 29hetes kismama
2008. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Képzeld nekem is tegnap vagy ma nem kellene megjönie. Már én is nagyon kíváncsi vagyok,de eldöntöttem, hogy csak holnap vagy holnapután fogok tesztelni. Drukkolok neked id és magamnak is. Majd írd meg,h mi lett a teszt eredménye!:-))
2008. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem még várj jó pár napot. A hőd szerintem elég alacsony. a délutáni meg semmit nem mutat. azt ne is nézd, mert csak félrevezet. Persze szorítok neked. én holnapra nem várom. de csak akkor fogok tesztelni, ha már egy hetet késik, mert már annyit csalódtam. szerintem most is meg fog jönni.
2008. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerdán reggel fogok tesztelni. Én is drukkolok Nektek! Ha meg lesz az eredmény, megírom,Ti is megírhatjátok, ha gondoljátok.
2008. júl. 14. 19:10
 7/8 A kérdező kommentje:
16-án két halvány pozitív teszt! Meg ma is egy! :)
2008. júl. 17. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a második válaszoló vagyok! GRATULÁLOK!!!!!
2008. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!