Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten kellett volna...

Múlt héten kellett volna megjönnie. Szerintetek ezek tudtán teszteljek?

Figyelt kérdés
Alacsony a progeszteron szintem a 21. napi vérvétel szerint. A páromnak kevesebb a spermája mint kéne, de a doki azt mondta, hogy így is lehet csak nehezebben. De persze kap gyógyszert, ha visszamegy. Szerintetek lenne értelme tesztelnem? Vagy hagyjam a felesleges csalódást?
2011. aug. 2. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy tesztet mindenképp megér, minthogy bizonytalanságban legyél.
2011. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, én már rég teszteltem volna!!! Egy tesztet mindenképpen megér a dolog, főleg, ha múlt héten kellett volna megjönnie!!! Ha az orvos szerint így is teherbe eshetsz, akkor mire vársz még??? DRUKKOLOK nagyon!!!
2011. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azért nem mertem eddig tesztelni,mert mivel alacsony a progi szintem állítólag így nem jöhet létre terhesség. Vagy ez nem így van? Félek hogy csalódnom kellene. De akkor majd tesztelek.
2011. aug. 2. 11:37
 4/13 anonim ***** válasza:
De hát a doki szerint lehetséges :) Én bizakodnék!
2011. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Létre jöhet terhesség,csak hogy megmaradjon gyógyszert kapsz majd úgy tudom. Drukkolok és írd meg mi lett.
2011. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké, mindenképp tesztelek egyet, hát remélem bár vannak kétségeim. De azért köszi a drukkokat!
2011. aug. 2. 12:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony volt, és mégis terhes lettem, viszont ilyenkor nagyon fontos, hogy azonnal kapjál gyógyszert, mert vetélést okozhat az alacsony progi szint. Nekem is kell hüvelykúpot használnom, és semmi gondom azóta. Egy tesztet megér. Ha pozitív akkor viszont menjél dokihoz 6. héten legkésőbb.

Nem kérdezted, de nekem erre a problémára segített a cickafarktea. Sok sikert!!!

2011. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, hogy pozi legyen.
2011. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy negatív :(
2011. aug. 4. 08:04
 10/13 anonim ***** válasza:
sajnálom, azért írj, hogy mi lett veled, mit mondott a dokid miért késik a havid.
2011. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!