Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kéne megjönnie, de semmi....

Ma kéne megjönnie, de semmi. Teszteljek?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán barnáztam picit, és szombaton. Ma kéne megjönnie, de semmi, bal oldalt lent fájdogál. Teszteljek vagy felesleges? Ez a barnázás zavar.
2011. szept. 12. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszteljél, és ha pozitív menjél orvoshoz, nehogy elmenjen a baba, majd ír fel valami gyógyszert!!!
2011. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De még tart a barnázás?

Én várnék a helyedben és leghamarabb holnap reggel tesztelnék,de csak akkor ha mindig óraműpontos a ciklusod. Ha nem,akkor többet várnék!

2011. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tesztelnék, mert ha beágyazódás miatt volt a pici barnázás akkor már a teszt rég kimutatja.
2011. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pénteken barnáztam, akkorra nem vártam. Szombaton negatív lett a teszt, ma reggel pedig erős pozitív. :-D Várj 1 vagy 2 napot, és mindenképp reggel tesztelj első vizeletből! Megy a drukk!
2011. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak akkor egyszer egyszer barnáztam. Na, veszek 1 tesztet és holnap reggelig ha nem jön meg tesztelek. Majd megírom mi lett:)
2011. szept. 12. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Teszteltél???
2011. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!