Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok amellett még...

Ha terhes vagyok amellett még lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 19:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Tegnap belinkeltem a válaszaimba a WEBBETEG oldalát ahol feltettem a vitatott kérdést.Ma már válaszolt is a doki bemásolom,hogy mit ,de leellenőrizhetitek a belinkelt Webbeteg oldalon is.

Terhesség alatt lehet-e mégegy peteérés. 2008-07-14 20:32:34

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Nővéremnek van egy kisfia és amikor terhes volt,volt egy vetélése.Az orvosok azt mondták a meghalt embrió kb 6 héttel volt fiatalabb a megmaradtnál.Szeretném megtudni lehetséges-e ez,lehetséges-e két külömböző időpontban teherbe esni illetve terhesség alatt lehetséges-e peteérés.Olyat már többektől hallottam,hogy teherbe esés után még pár alkalommal menstruált,de szeretném tudni ez azt jelenti-e,hogy esetleg mégis előfordulhat peteérés terhesség alatt.Vagy valami egészen más magyarázat lehet a nővérem különböző korú "ikreire".Egy biztos nem egyidőben fogantak,mert a nővérem már 3 hónapos terhes volt az elhalt embrió kb 6 hetes.Válaszát nagyon szépen köszönöm Tisztelettel Pintér Györgyné


Kedves Pintér Györgyné!


Lehetséges superfoetacionak hivjuk és igen ritka. Terhesség alatt lehet mensruációs vérzés, ez gyakrabban fordul elő, de köze nincs a 2. terhesség vetéléséhez. Tehát létezik ilyen.S mert lehet peteérés, csak nagyon nehezen ésritkán.

Üdvözlettel: Dr. Nyitray Gábor


Tehát SUPERFOETACIO a neve és bizony előfordul.

2008. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2008. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

érdekes,mikor a kérdező bizonyítani tudta állítását,mindjárt nem írt senki....

emberi hülyeség.

lehet peteérés az elején.tapasztaltam és bizonyított is.

2009. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Moravcsik Krisztián válasza:
Sziasztok!Én úgy tudom férfi létemre hogy előfordul 100-nőből 2.-nél terhesség alatti ovuláció és vérzés is orvosi szaknyelven:Supertoetacio.Attól hogy ritka még előfordul!!!!
2017. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
szuperfetáció
2023. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!