Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok amellett még...

Ha terhes vagyok amellett még lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 19:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Igen meg azt is írtad hogy a nővéred 3hónapos azaz 12 hetes terhes volt amikor ez történt a foetust pedig a 12.héttől nevezzük magzatnak és ha a másik 6 héttel fiatalabb vagy kisebb volt akkor az maradjon csak embrió. De mintha azt is írtad volna hogy nem akarsz vitázni???
2008. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
VAn olyan nézet is mely szerint a 9. héttől magzatnak hívják. Igaz így sem helyes a 6 hetes embrió magzat elnevezése :-)
2008. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nekem mindegy ki mit írt én ismerek egy kanadai párt akiknek hát hogyisvan..az egyik gyermek az apáé, a másik nem..ikerként születtek,mert egyszerre lehetett megszülni, de pont 4 hét különbséget állapítottík meg ..ezmiatt vizsgálták őket és még az első hónapban volt egy peteérés...mellesleg kiderült a megcsalás is....de az mellékes a kérdés szempontjából.
2008. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Oké, ha valaki tud nekem ide linkelni egy hivatalos forrást, tankönyvi részletet, mely szerint lehetséges peteérés terhesség alatt, akkor elhiszem. Ellenkező esetben hülyeségnek tartom!!!
2008. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy csak osztott méhnél lehetséges. Ez viszont egy nagyon ritka betegség, és eleve is nehéz vele teherbe esni. Olyan mintha 2 különálló méhe lenne egyben, de mégsem. A kanadaival legalábbis ez történt. Ilyenkor az egyik petefszek az egyik, a másik a másik oldali részhez tartozik, és csak egy kicsit később áll le a peteérés.
2008. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
ma már nem nézek utána,de megígérem keresek valamit.
2008. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
51%

Feltettem a kérdésta

[link] itt majd a dokik megválaszolják,kinek van igaza.

2008. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt külön hormon gondoskodik arról, hogy NE legyen peteérés. Ebből következik, hogy ami elromolhat... tehát - igen ritkán - igenis LEHET terheség alatt is peteérés, vérzés, sőt fogantatás is.
2008. júl. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nem lehet pé.

A Kanadai példát azért hiszem el, mert ilyenről ár láttam filmet.

Ez pedid úgy lehetséges, hogy a nőnek amikor peteérése van, egyszerre ugye több pete is kiszabadul.

Mint tudjuk, a kétpetéjű ikreknél, két külön pete termékenyül meg. Ha ez a nő közben félrekamatyolt, ami nem szép dolog, és a spermiumok már lesben álltak pl. 2 nappal előtte a petevezetőben, és aznap meg a férjével hált, akinek meg pont akkor értek oda a katonák, amikor kellett, és ha két pete is megtermékenyült, nos akkor lehet ilyen.

Bár ez is nagyon ritka eset.

Puszi :)

2008. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló: De 4 hét külömbség nem lehet köztük!
2008. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!