Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? 9. ére nem...

Kiscsillag21 kérdése:

Mikor teszteljek? 9. ére nem várom, és ovu teszt 26. án Erős pozi volt. Nagyon izgulok már. , ki van még ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Egyébként Clostys hónapban vok ez az 1. Van akinek sikerült a teherbeesés ilyen gyorsan? 2x1 5 napig volt az adag...írjátok :-)

2013. dec. 5. 20:33
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Még nem jelentkezett,de iszonyat szúr,görcsöl a hasam meg a cicik is fájnak,pedig ilyen sokáig nem szokott intenziven! Azóta nem teszteltem,de nem is fogok egy jó ideig,neked tünet? Hanyadik babát szeretnétek? Mióta próbálkoztok?:-) szurkolok:-)
2013. dec. 9. 14:43
 22/40 anonim ***** válasza:

Émelygek, feszül a cicim nagyon, fel vagyok puffadva és hányingerem van

aktívan csak több mint 1 hónapja próbálkozunk "tudatosan"(ekkor született az elhatározás :) ) , julius óta nem védekezünk :) 1.babóca lenne

én is szurkolok!! :)

2013. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Első vagyok

Igen teszteltem tegnap este de sajnos negativ lett:(nagyon elszomorodtam holnap reggel tesztelek még egyet aztàn majd megírom;).Azért nem adjuk fel igaz,amig nem jön meg van remény!:)Drukkolooook:))

2013. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Szia:-) azt hittem már nem is jelentkezel...oh denemám!!:-) ma voltam dokinal és mondta h nagyon szépen működnek a petefeszkek:-) (Clostyval) és partnervizsgalat...,közbe petevezető átjárhatósági kell:-o ugyhogy szeretném ha gyorsan 2 csik lenne,mert akkor sztorno minden vizsgálat! Drukk drukk!!!! Mindenkinek!!
2013. dec. 9. 19:39
 25/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok, továbbra is drukkolok mindenkinek. Mindenképp tudassuk majd a híreket. :)

Én továbbra sem várom a hétvége felé, és tesztelni is akkor fogok, na jó nem mondom, hogy nem lőttem még el tesztet, de ki tudna ilyenkor nem tesztelni, akkor is ha tudja , hogy nagyon korai.

Szóval hétvégén remélem kiderül, addig is míg nem jön meg reménykedek.


Drukkolok nagyon.

Majd még én is jelentkezem.

Üdv: Anikó

2013. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A helyzet változatlan, mensi nuku csak fajdogal a hasamalja,mintahogy a cicim is:-) veletek miujság? Hogy vagytok?
2013. dec. 10. 09:50
 27/40 anonim ***** válasza:

Hàt lànyok nekem most jött meg:( Azért nektek pozitív tesztet kívànok!

Első voltam

2013. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves Első:( új hónap, új remény, kitartás és köszi a drukkot!
2013. dec. 10. 12:10
 29/40 A kérdező kommentje:
Hát sajna reggelre megjött,ugyhogy ennyi volt a remény:*( Anikó Neked megy a hajrá!!!!
2013. dec. 11. 09:10
 30/40 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ nagyon sajnálom, de továbbra is drukkolok.


Köszönöm szépen!!!!!!!


A melleim majd' leszakadnak, viszont ma reggelre 36,9 volt csak a hőm, eddig 37-37,2, ez sajna visszaesés.

De még reménykedek. Majd jelentkezek.


Anikó

2013. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!