Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? 9. ére nem...

Kiscsillag21 kérdése:

Mikor teszteljek? 9. ére nem várom, és ovu teszt 26. án Erős pozi volt. Nagyon izgulok már. , ki van még ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Egyébként Clostys hónapban vok ez az 1. Van akinek sikerült a teherbeesés ilyen gyorsan? 2x1 5 napig volt az adag...írjátok :-)

2013. dec. 5. 20:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Megint 1.es vagyok:)

Valahogy csak kibirom vasàrnapig;),amugy én tipikusan az a màr mensi elött tesztelös tipus vagyok most is màr 4 és 7 nappal elötte teszteltem persze negativ lett ment a szomorkodàs utàna eldöntöttem hogy ha nem jön meg akkor vasàrnap teszt:)

Nekünk az elsö a 4.honapban sikerült de ugy hogy "jöjjön amikor jönni akar"nem néztem hogy jajj éppen van e ovum.Most viszont lehet kövezni de bizony én mondtam meg mikor lesz sex,volt ovuteszt,és ment a gyertyàzàs is utàna:)

Hàt a hömérözést ebben a honapban kezdtem de valahogy nem megy,vagy elfelejtem vagy épp nem akkor kelek.Most pl.egy hétig nem mértem mert megbetegedtem.Azért ma reggel màr sikerült 36,9 volt.

Te hőmérözöl?(remélem nagyobb sikerrel mint én:)))Mióta vàrtok babàra?

2013. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
2,5 év:*( hosszú idő főleg ha vár vmit az ember, immel ámmal hőmérőzök:-) van h elfelejtem:-) hehe:-) ovuteszt itt is volt most ebben a ciklusban,és még gyertyáztam is:-) mindent bevetve probálkoztunk!!!! Jó lenne fa alá egy pozitív tesztecske:-) szoritok Neked,hogy sikerüljön!!! Meg,akinek még szeretne +++++
2013. dec. 6. 18:49
 13/40 anonim ***** válasza:
Szorítok neked nagyon nagyon hogy kerüljön a fa alà az a pozitiv tesztecske:))!!!
2013. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM:-):-) aranyos vagy nagyon!!!:-) jól esik!:-) és VISZONT KÍVÁNOM!!!!!
2013. dec. 6. 18:57
 15/40 anonim ***** válasza:

Szia, és most kezdtem el hőmérőzni, hogy ráálltunk a tesóprojektre, szépen fent van a hőm 37-37,2, meglátjuk, nekem is van hasszurka stb.

Jövő hét pénteken tesztelek, de még az is korai, 4 nappal a nemvárt előtt. Mondjuk a lányomat (nekem van a 4 éves nagylányom) 5 nappal a nemvárt előtt egyértelműen kimutatta.

Egyébként elsőre sikerült, az első hónapban. most is erre vágyom, de ha nem, majd küzdünk érte :)

Innentől "Anikó" néven írok :)

2013. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
2es vagyok.mindenki irjon majd mi lett!! En 12.en reggel tesztelek.mar alig birom kivarni.
2013. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Szurkolok Anikó Neked is:-) nekem ma reggelre leesett 36,7 re :*( a hőm az nagy gáz? Egy picit elszomorodtam h megint nem sikerült:*( ami jó,hogy legalább volt pém:-) nálam már ez is előrelépés!!! Tegnap kaptam meg a 21.napi progiszintem ami 76nmol/L :-)
2013. dec. 7. 11:01
 18/40 A kérdező kommentje:
Első teszteltél? Mi lett? Szurkoltam reggel végig!!! Írj!
2013. dec. 8. 10:56
 19/40 A kérdező kommentje:
Hát nem bírtam ki, csináltam 1 tesztet full negatív:*( úgyhogy holnap tuti meg is jön,majd következő hónapban hátha sikerül!!! Nektek drukkolok!!!
2013. dec. 8. 13:30
 20/40 anonim ***** válasza:

Kedved kérdező mi a helyzet? Drukkolok nagyon hátha még is összejött :) nekem 2napja késik, de tegnap negativat mutatott a teszt, még reménykedek :)

Alexandra

2013. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!