Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? 9. ére nem...

Kiscsillag21 kérdése:

Mikor teszteljek? 9. ére nem várom, és ovu teszt 26. án Erős pozi volt. Nagyon izgulok már. , ki van még ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
Egyébként Clostys hónapban vok ez az 1. Van akinek sikerült a teherbeesés ilyen gyorsan? 2x1 5 napig volt az adag...írjátok :-)

2013. dec. 5. 20:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Leges legkoràbban jövö hét közepén.Én tegnapra nem vàrtam hétvégén tesztelek.Szorìtok neked;)
2013. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Szia.en 12re nem varom, de nagyon nem.Alig birok mar magammal.De en ugy dontottem aznap reggel fogok tesztelni, elobb nem.Nekem amugy 28an volt pozitiv ovus tesztem.
2013. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Hopp 25.én volt pozitív ovuteszt:-) összefolynak a napok, szoritok Nektek is:-) vmi megérzés?? Mióta próbálkoztok? Hanyadik baba? Ajj annyira akarom már a két csíkot!!!!!
2013. dec. 5. 21:28
 4/40 anonim ***** válasza:
2es vagyok.nekunk kisteso lesz o.van egy harom eves kislanyunk.annyit erzek hogy feszul a hasam.drukkolok neked is.majd ird meg mi lett.
2013. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Szia, drukkolok nagyon neked, majd írd meg mindenképp mi lett :)

Én 18-ra nem várom, de nagyon nem, tesó baba lenne, 4 éves kisasszony mellé, első hónap amikor próbálkozunk :)

2013. dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is 8-án- 9.-én van a nem várt, kb 2napja vannak néha görcseim és émelygek,fel vagyok puffadva. Emellett van kis folyásom is. 25naposak a ciklusaim mindig. Volt egy terhességem amit meg kellett szakítani és ugyanezt éreztem.

Remélem összejött :) sok sikert :)

2013. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
De jó nektek csajok hogy már van egy picurkátok:-) nekünk 1.baba lenne a hasszurkam és feszülés elmúlt helyette a cicieim fajdogalnak hmm..folyás 0 kb ennyi nah majd jelentkezzetek h mizujs:-) szép napot!!!
2013. dec. 6. 13:54
 8/40 anonim ***** válasza:

1. Vagyok. Már van egy 2,5éves fiunk,ez az elsö probàlkozos honap (remélem az utolsó is)

Ahogy màr irtam 2napja késik vasàrnap fogok tesztelni,éreztem azt a bizonyos szurkàlàst pont akkor amikor beàgyozodàsnak kelett lenni és nekem mensi elött mindig fàj a mellem de ez most màs érzés olyan mintha égne sott ugy vettük (kikérte

m a férjem véleményét :))észre még nött is.

Szóval reménykedek majd meglàtjuk:)

Sok szerencsét mindenkinek!

2013. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Elsőnek:-) én nem bírnám vasárnapig:-) izgis:-) az első babátok lányok mennyi idő után sikerült?
2013. dec. 6. 17:23
 10/40 A kérdező kommentje:
Ledöltem picit tvzni és nyilal szúr a méhemnél, ráz a hideg 37,2 a hőm :-S ti szoktatok hőmérőzni?
2013. dec. 6. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!