Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a beágyazódás/terhess...

Ez lehet a beágyazódás/terhesség jele?

Figyelt kérdés
Tegnap óta napközben néha néha fájdogála hasam, hasonlóan mi t mikor már kassan elekzdek menstruálni, holotta ddig még van két hetem. Illetve ma egész nap majd leszakadt a derekam. Vagy ezeket csak szeretném a teherbeesésnek betudni??? Nektek mik voltak az első jelek? ( 14 napja volt az első védekezés nélküli együttlét ;)
2013. dec. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" mi t mikor már kassan elekzdek menstruálni, holotta ddig még van két hetem"


Ez esetben inkább az ovulációdat érzed. Ha két hét múlva várod, akkor most kell lennie (és most kellene aktívnak lennetek).

2013. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első tünetem az volt hogy mensi előtt egy hèttel kb volt kèt csepp barnàs vèr bugyimon, el is könyveltem hogy megjön, majd a nem vàrt napjàn minden mensi tünetem megvolt, de nem jött meg màsnap pozitív teszt. Amit írsz + hanyinger csak a 8 hèten jelentkezett nàlam
2013. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem viszonylag gyakran előfordul, hogy úgy fáj a hasam, mint mensi előtt, de az még odébb van. Eddig még sosem voltam terhes. A derékfájás meg sok mindentől lehet.
2013. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ovulációd érzed, nekem is hasonló szokott lenni, és ha 14 nap múlva kellene (nem) megjönnie, akkor időben is pont beillik. Úgyhogy most kéne összebújni. :)
2013. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem kèt napja fájdogál lent mind kèt oldalt

..elvileg múlthèt pènteken volt peteèrésem..szerintetek ez lehet már a beágyazódás jele?

2013. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, korai!

6 napnál jársz, 2 napja fáj... holott 7 nap minimum kell, hogy egyáltalán elkezdődjön a beágyazódás.

2013. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!