Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvígasztalnátok? Ma van az...

Megvígasztalnátok? Ma van az elmaradt mensim napja, csináltam tesztet, és - lett. Még szellemcsík sincs. Férjem is nagyon szomorú és én is elkeseredtem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma kellene megjönnie?-de még nem jött meg?Milyen tüneteid vannak?Ne keseredjetek el egyből, lehet,hogy csak korai, hisz a hcg nem egyik napról a másikra ugrik fel a szervezetben!
2009. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mióta próbálkoztok? Nekünk 2 és fél év után jött össze a babó mindenféle "orvosi beavatkozás" nélkül. Úgyhogy ne add fel! Sok sikert a továbbiakban! :) (7 hetes km)
2009. nov. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szia. Nekem a harmadik tesztem lett pozitív már majdnem 2hete késett de valahogy belül éreztem. Szorítok!!
2009. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, kb.14-15 hónapja próbálkozunk. Igen, ma kellett volna megjönnie.

Csak már elég sok olyan hozzászólást olvastam, hogy már 3-4 nappal a mensi napja előtt + at teszteltek, ezért gondoltam, hogy halványan már látszódnia kéne nekem is. Sokat járok wc-re, a melleim picit fájnak, de ugye ezekből még nem lehet semmire következtetni. Tegnap szúrt a hasam alja is, ami mensi előtti nap szokott.

Szívből gratulálok annak akinek sikerült!

2009. nov. 22. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:

szurkolok neked!


Nekem az elmaradt mensi napján az egyik teszt kimutatta a terhességet, a másik nem. lehet venned kellen másik fajtát! Irány a patika!!!

2009. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Milyen típusuak voltak?

2009. nov. 22. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:

szió!

ne keseredj el!!!

én az nemvárt előtti napon este vettem egy clearblue-t. amint hazaértem, átkoztam magam, hogy csak pénzkidobás, mert nagyon elkezdett fájni a pocim, ahogy mensi előtt szokott.. reggel azért megcsináltam a tesztet, ami kb 20 másodpercen belül pozi lett!!! és nagyon erős. majd elmentem venni még tesztet, vettem lilyt, mégegy clearblue-t és egy onr minute-et, és mind pozi lett, a lily sznte alig észrevehető, halvány volt. a clearblue-t ajánlom. de nagyon sok nőnek csak később mutatja ki a tezt a terhességet. hagyj esélyt még magatoknak, és tesztelj 2nap múlva is. és írd meg az eredményt.

9hetes km

2009. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött:-(, de köszönöm hogy szúrkoltatok!
2009. nov. 23. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de szoritok,h jővő hónapba a párodnak,már a poz.tesztet tedd a fa alá ajándékba!

Minden bele és ne keseredj el!

2009. nov. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!