Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tüneteket érezni korai...

Milyen tüneteket érezni korai terhességnél a menszesz körül, de még tesztelés előtt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a menstruácio környékén,ugy éreztem egyfolytában,hogy mindjárt megjön.Már elötte fájdogált a hasam,olyan ismeretlenül.Sokszor megszédültem és nagyon lehangolt voltam.Én már a mensi elött teszteltem,már pozitiv volt.
2008. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érezhetsz erős mellfeszülést (majdnemhogycsak fájást), lehet erősebb, fehér hüvelyváladékod, esetleg már émelyeghetsz is. Persze minden terhesség más, lehet, hogy egyikben érzed, másikban sokáig semmit.
2008. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én már nem merek tesztet venni :(

19 hónapja próbálkozunk. Inkább még várok.

Kb.1 hetet.

Köszi a választ :)

2008. júl. 11. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerös érzés.Örökös,mintha mokuskerékben szaladgálnánk.Én is mindig azt mondom,most nem veszek tesztet.De megveszem.Negativ,és már meg is jön.Szoritok neked.Az elsö válaszolo voltam.Nekem egyszer sikerült,de csak a 10.hétig dobogott a pici szive.
2008. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezt az érzést akkor mindketten ismerjük. Sajnálom a babódat, reméljük a következő terhesség szerencsésebb lesz.

És mindig ugyanaz....elmegy egy hónap kínlódva, mert nagyon hosszúnak tűnik ilyenkor, aztán reménykedünk....aztán jön a következő hónap, és minden ismétlődik előről.

Mielőbbi babásodást kívánok:)

2008. júl. 11. 15:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlokat kivánok.Ha van kedved ird meg az eredményt.
2008. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

na én pont ezt az örökös reménytelen várakozást, hogy minden megint kezdődik előről, újra menzi, peteérés, reménykedés és persze megint semmi, na, ezt untam meg.

örökbe fogadunk. most örülök.

2008. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dolgot tesztek az örökbe fogadással.Mikor ott lesz veletek és örültök,mikor belefeledkeztek a mindennapokba,na olyankor szokott sikerülni a kisbébi.
2008. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az eredményt majd megírom :)

Szó volt már nálunk is az örökbefogadásról, de a férjem ezt eléggé ellenzi. Ha rajtam múlna csak, belevágnék.

Tényleg nagyon sok herce-hurcával jár?

2008. júl. 11. 16:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok! csatlakoznék...

Szörnyű ez a mókuskerék. Pedig mi még csak fél éve próbálkozunk. És nekem ráadásul nem is volt a mensim rendszeres soha, most meg a fogamzásgátló abbahagyása óta még rosszabb a helyzet...

Mi másfél évet adtunk magunknak a párommal, s ha azalatt nem jön a baba, örökbefogadunk. Szóval, engem is érdekelne, hogy kb mennyi idő és egyéb ez az ö.fogadási eljárás!

kitartás mindenkinek! A recept egyszerű: szerelmeskedés!

2008. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!