Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írják, amikor babásak...

Sokan írják, amikor babásak lettek, más érzésük volt, mint mensi előtt. Reménykedhetek? Csak mert nekem peteéréstől kezdve mindig beduzzad a mellem és fáj. Most vagyok a p. é utáni 2. napon, és már fáj a cicim.

Figyelt kérdés
Elvileg a babát csak a peteérés után a beágyazódás után (ami barátok közt is 6-8 nap) jelzi a test. Ha összejött volna akkor most nem fájna a ugyanúgy a mellem? Nem értem én ezt!!!!
2009. nov. 21. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a vérzés elmaradási előtti tüneteket nem lehet egyértelműen abból a szempontból elkülöníti, hogy az baba vagy a menstruáció jele. Ez a két hét a terhesség legsérülékenyebb időszaka, nem véletlenül találta ki azt a természet, hogy ez az időszak rejtve marad az anyuka elől. Tudom vannak akik az első perctől érzik, hogy terhesek, de hidd el vagyunk legalább ugyanannyian akiknek a vérzés kimaradásáig semmi extra tünetük nem volt.
2009. nov. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magad megválaszoltad a kérdésedet! Leírtad,hogy beágyazódás ovu után legalább egy héttel történik vagy még késöbb.Akkor szerinted babától fáj a melled?Nem attól,mivel ha meg is termékenyültél,az a sejtcsomó még ott úszkál a petevezetékedben!
2009. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem p.e. utan 1 hettel kezdett el fajni a mellem es nagyon erzekeny volt, addig soha nem volt ilyen tunetem mensi elott. Aztan + teszteltem. Szer. ez jo jel, de legy turelmes.

Drukkolok,

6 hetes

2009. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem meg úgy volt hogy nem volt semmilyen tünetem ami előtte szokott lenni ez lett a furcsa. abszolút semmi...
2009. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na pont ez az. nekem minden ugyanaz mint amikor mensi van. Peteérés napjától fáj a mellem és beduzzad. Tehát akkor ezek szerint nem kéne hogy ilyen tüneteim legyenek, ha összejött volna :(.
2009. nov. 22. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. szerintem ne add fel mindenkinél más. szorítok neked

4 hós baba anyukája

2009. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!