Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, hogy még csak a...

Az baj, hogy még csak a petezsákot (22cm) lehet látni? 5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Már nem emlékszem,hogy mikor vissza kell menjek(két hét múlva) az előtt kell menni védőnőhöz vagy már mehetek?
2008. júl. 10. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem doki utan, ha lesz szivhang.
2008. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az baj ha még nincs?Kicsit túl aggodom,de szeretnék ezekre választ.
2008. júl. 10. 23:56
 3/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok, nekem 5 hetes 2 naposan volt 15 mm-es petezsakom, ugyhogy a 22 mm biztos jo meret!

A szivhang 7 hetesen altalaban mar van, addig nem szoktak vedonohoz kuldeni.

2008. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 6+1 hetesen mentem először és nálam se volt még szívhang, azt mondta a doki, hogy még nem is kell, hogy legyen, hamar van, legyek nyugodt (te is!)17mm volt a petezsák és 4 mm a szikhólyag. Ezek nagyban függnek attól, hogy mikor volt a peteérés (nekem pl később, és nem a 14. napon)

9 hetesen megyek legközelebb és nekem nem mondta, hogy menjek a védőnőkhöz, (erről nem is beszéltünk), úgyhogy én akkor megyek, ha a köv. uh minden rendben lesz.

Pihenj és ne izgulj, nincs rá okod!

2008. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem 6 hét 5 naposan volt szívhang, láttuk a babát icike-picike formájában :)

nyugi, nálad is minden rendben lesz.ált.6 hetes kor után látszik majd rendesen.

minden jót. 7 hetes kisfiú anyukája

2008. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem az én petezsákom 8,4mm és 6 hetes vagyok. Az adat szerint megerősítette a védőnő is, hogy ez a korrnak mefelelően egy átlagos nagyságú méret. 22mm ennél jóval nagyobb! És nekem még csak a szikhólyagot látta ami kb. 2mm volt.
2008. júl. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En 6+2 hetes voltam amikor mar pulzalt a kis szive. Te meg tul koran mentel...ne izgulj minden rendben lesz. Ket het mulva mar a te picurod is latszani fog.
2008. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Most már megnyugodtam.
2008. júl. 11. 11:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajjjj,bocsika,de ilyen figyelmetlen vagyok.22mm a petezsák és szabályos szikhólyag,ez van a paíron.Nem tudodom miért írttam cm.Mégegyszer bocsi.
2008. júl. 11. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok a 22mm is, mert nekem 7 hetesen volt 10mm.Azt mondták ez az átlag.Már akkor dobogott a szive.
2008. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!