Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék a barátomtól,...

Babát szeretnék a barátomtól, de ő még nem akar, de már nagyon szeretnék tőle! Várjak vagy ne várjak rá, szeretem őt?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy én úgy érzem megtaláltam azt akivel leélném az éltem..és babát szeretnék tőle!kis barna szemecskéi lennének:)egyszer azt mondta, ha majd gyereke születik ott lesz a szülésnél is.már 27 éves vagyok, de már egyre türelmetlenebb vagyok persze nem csinálok örültséget, nem akarom magam fel"mert azzal csak magamnak meg a babának ártanék..szóval nem értem ő 33 éves és tudom h családra vágyik mint éppen én.

de mire vár?lehet nem is szeret:(


2009. nov. 19. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na ugye! Megmondtam én,hogy nem akar semmit!

Esetleg felbukkant egy harmadik?

2009. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ő így gondolkodik. Viszont tényleg le kéne vele ülnöd beszélgetni, hogy ő mit is akar, mert nem csak az ő életéről van szó, hanem a tiédről is. És ha nem egyeznek az igényeitek, akkor lehet, hogy nem kéne együtt maradnotok. Nagyon nehéz ilyenkor tiszta fejjel gondolkodni, amikor szerelmes az ember. De muszáj. És ha még három évig sóvárogsz egy baba után, az nem tesz jót a lelkednek. Én április óta szeretnék már nagyon babát, de leültem párommal és megbeszéltük, hogy jövő áprilistól rajta leszünk a baba projekten. De már alig birom kivárni ezt az 5 hónapot.

Olvasgattam a fórumokat és egyszer egy lány azt írta, hogy a párja nem akar gyereket még. Végül szétmentek. Egy évre rá meg úgy ment föl a fórumra,hogy kisbabát várt egy másik férfitől, akivel nagyon megszerették egymást. Kívánom, hogy nálad is hamar rendeződjenek a dolgok és mielőbbi babaáldást kívánok! Kitartást!

2009. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés?? Te babát akarsz, ő még nem, és neked megfordul a fejedben, hogy mégis megpróbálkozol vele?? Merész vagy. Ne lepődj majd meg ha mégis elhagy. Bocsánat ha nyers voltam, de elég rosszul érint az olyan kérdés ahol nem érdekli a jövendő szülőt, hogy a gyerek milyen körülmények között (apukával vagy éppen nem) fog felnőni!
2009. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!