Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék a barátomtól,...

Babát szeretnék a barátomtól, de ő még nem akar, de már nagyon szeretnék tőle! Várjak vagy ne várjak rá, szeretem őt?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy én úgy érzem megtaláltam azt akivel leélném az éltem..és babát szeretnék tőle!kis barna szemecskéi lennének:)egyszer azt mondta, ha majd gyereke születik ott lesz a szülésnél is.már 27 éves vagyok, de már egyre türelmetlenebb vagyok persze nem csinálok örültséget, nem akarom magam fel"mert azzal csak magamnak meg a babának ártanék..szóval nem értem ő 33 éves és tudom h családra vágyik mint éppen én.

de mire vár?lehet nem is szeret:(


2009. nov. 19. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És mit mond, mikor akar? Merthogy azt írtad, "még nem akar".
2009. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és egyáltalán mióta vagytok együtt?mert az sem mindegy.
2009. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
egy éve..de nem kész még rá:(én meg már nem tudok sokat várni és még össze se költözik velem..:(
2009. nov. 19. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor komolyan kéne beszélnetek egymással, ezek fontos dolgok. Tisztázni kéne, ki mit szeretne hosszú- és rövidtávon.
2009. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én hasonló helyzetben voltam. Mi már együtt laktunk és én már nagyon vágytam babára, de a párom azt mondta ő nem akar, de egyáltalán nem akar. Én mondtam neki, hogy jó, akkor itt fejezzük be az egész kapcsolatot, mert én nem fogom az életem gyerek nélkül leélni, erre ő kijavította, hogy még nem akar. Mi akkor 25 évesek voltunk, sajnos a hátterünk sem engedte volna meg, hogy a gyerkőcöt bevállaljuk, de én csak mondtam neki mindig, a vége az lett, hogy már ő akarta a babát. Vettünk lakást és össze is házasodtunk majd az esküvőnk után összehoztuk a babót és 29 évesen szűltem. Most 7,5 hónapos, sajnos most megint a rábeszélésen vagyok, mert nem akar tesót egyenlőre, megint az anyagiak miatt, én meg szeretnék minél előbb. Szerintem próbálj vele beszélni, hogy ő mit szeretne, hátha megtudjátok beszélni ezt a problémát. Remélem sikerül nektek is közösnevezőre jutni. Minden jót kívánok!
2009. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hát ő nagyon bizonytalan még..talán velem kacsolatban is..nem akarom erőltetni, de ahhoz az kell hogy száz százalékosan szeressen, bár azt mondta nem szerelmes belém:(csak egy éve ismerem, de egyszer már vége lett előhoztam már neki a gyerek témát de hallani sem akar róla, még össze se vagyunk költözve de milyen nevetséges vagyok nem?és még babát szeretnék:) tudom, hogy vágyik rá de én őt szeretem és mondta hogy ha nem tudok várni..akkor rossz helyen kopogtatok, majd két három év múlva..akar csak..én úgy érzem arra már kifutok az időből és később már nehezebb lesz teherbeesni:)

pedig annyira szeretem a barátomat:)nagyon:(

2009. nov. 19. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon úgy néz ki a válaszaid alapján, hogy elég egyoldalú a kapcsolatotok. 1 év után, ha nem akar összeköltözni egy 33éves férfi, akkor az nem csak nem szerelmes beléd, de sajnos nem is nagyon szeret. És nincsenek komoly szándékai veled. Nem rosszindulatból írom. :( Szerintem keress olyan férfit, aki igazán szeret téged!
2009. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem akar tőled semmi komolyabbat! Kérdezz rá a házasságra! Ha arra is azonnali NEM-mel reagál,akkor én nem igazán maradnék vele.33 évesen már lehetnének céljai VELED de ezek szerint nincsenek.
2009. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt el sem lehet képzelni, hogy szereti, csak éppen nem akar most/egyáltalán gyereket? Egyis ismerősőm 8 éve van a barátjával és még nem költöztek össze, mert egyszerűen nincs rá lehetőségük! Sőt nekem furcsa is 1 év után összeköltözni, bár én "még" csak 25 vagyok. Természetesen ez így nagy rizikó, hogy vele maradsz és túl későn derül ki hogy egyáltalán nem akar gyereket, vagy nem maradsz vele pedig később akár bele is ment volna. De valahogy döntened kell. És nem jászmákkal (pl "nanáá hogy szedem a gyógyszert", emg zsarolás ésatöbbi) hanem őszintén.
2009. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem azt mondta, hogy nem akar sosem!majd igen egyszer.

csak se Tőlem se senkitől nem akar még..nehezen találja meg magát a világban, és vlamai tragédia történt az életében amit nem tud feldolgozni..pedig az én szeretetemmel sikerülhetne is de mintha két énje lenne, egyszer azt érzem hogy szeret máskor hogy egyedüdl akar lenni, vagy nem tudom mit akar..erőltetni meg nem akarom, az csak rosszabb.remélem elérünk az alagút végére és haamrosan fényt derül erre a kapcsolatra is..de én igy sokáig nem tudok élni..hogy se össze költözni nem akar még sem ott aludni sem bár régebben ott aludhatam csak mostanában nem..nemtom:((

2009. nov. 19. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!