Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Múlt hónapban...

Lehetek babás? Múlt hónapban 10napos késéssel "jött meg", ha az volt, mert előtte pozitív volt a tesztem, így hát orvoshoz mentem. Ő ultrahanggal sem látott "már" semmit.

Figyelt kérdés
(sajnos)Elvileg elvetéltem,ez volt az 5-ik.Most pár nap múlva kellene megjönnie,de fáj a mellem a hasam görcsölget.Nem lehetek mégis terhes?Esetleg az orvos nem láthatta az ultrahangon még?Mert van aki menstruál és mégis terhes.
2008. júl. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mióta megjött csináltál tesztet?
2008. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam az elmaradt menstruáció után két nappal már látszott petezsák (persze nem biztos hogy mindenkinál így van.) Én a helyedben visszamennék az orvoshoz. Most nem csináltál tesztet?
2008. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jolértem az 5. vetélésed volt?
2008. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az ötödik vetélésem volt.Még nem csináltam tesztet mert nem akarom beleélni magam megint.Ha újra elmarad vagy késik,csinálok.Még 5 nap.Úgy szeretnék már babát...
2008. júl. 10. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!