Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy 7 hetesen...

Előfordulhat, hogy 7 hetesen még negatívat teszteljek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
nem.
2013. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
nem
2013. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Úgy érted, hogy az utolsó menstruációd után 7 héttel?

Simán.

De ekkor nyilván a magzat kora jóval kevesebb, amit majd az UH alapján korrigálnak is.

Rendszertelen, hosszú ciklusoknál előfordulhat ilyen.


De ha (helytelenül) az aktustól számoltad a 7 hetet, akkor NEM a válasz.

2013. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az utolsó menstruáció első napjától számoltam
2013. nov. 18. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem soha nem lett pozitiv egy teszt sem ,több fajtát is próbáltam és már nagykorú a fiam :)
2013. nov. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Aktus után 14, de legfeljebb 16 nappal kimutatja a teszt.....akárki, akármit mond...Akinek nem, annál valami sántít...vagy nem termel a szervezete Hcg-t, ami ugye egy idő után valószínűtlen, vagy egyszerűen ki akar lógni a sorból, és nagyot mond...de van még egy variáció, hogy nem tudja használni a tesztet..... :) :)
2013. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tudom,hogy azóta fejlődtek a dolgok,de velem anyum 6hetesen is negatívat tesztelt és az orvos erősítette meg a megérzésében:)

de ritka

2013. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szerintem az a legbiztosabb, ha elmész dokihoz
2013. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tyttycon,


ha valaki gyerekre vágyik, az többnyire nem csak egyszer-kétszer szexel egy hónapban, így nagy eséllyel NEM tudja úgy számon tartani, hogy "na, az utolsó alkalomtól már eltelt két hét", mert általában NINCS ilyen, hogy utolsó alkalom!


Így amikor tesztel, csak arról tud meggyőződni, hogy a két hétnél előbbi aktusokból összejött-e a gyerek,

de arról nem, hogy a két héten belüli alkalmakból vajon igen.


És ha valaki rendszertelenül, 40-50 napra menstruál, akkor bizony kb. 7 hétre lesz pozitív a tesztje. ;)

Persze a baba nem ennyi idős, de hivatalosan ennyi lesz.

2013. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!