Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha max 1 cmre...

Lehetek terhes ha max 1 cmre nyomta be és csak hozzáérintette a péniszét?

Figyelt kérdés
nagyon félek.. lécci normális válszokat..nem gumival csináltuk csak ugymond "nyálas" volt a pénisze és max 1 cmre tehette be lehetek terhes ?
2013. nov. 15. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lettél terhes, nyugi.
2013. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1cm-re? Mérted vagy érezted? :-/ Őszintén szólva én sem mondanám, hogy besikerülhet a baba, de soha az életben nem hagynám ezt, védekezés nélkül, mert ma 1cm, holnap 2cm... és hidd el, van az a határ, ami már gond!
2013. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi de biztos ? :)
2013. nov. 15. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
semmi sem biztos
2013. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tudom és ngyon utálom is magam ezért biztos hogy soha tobbé nemngedem.. de biztos hogy nemvagyok ? nagyon félek
2013. nov. 15. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:

NEM, nem biztos, hogy nem vagy az.

CSAK nem valószínű, hogy terhes vagy.

2013. nov. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet ha kimarad a menszesz. mást nem tudsz tenni
2013. nov. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy vegyél be 72 órás tablettát ha még időn belül vagytok
2013. nov. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak nemtudom mikor volt meg utoljára :/ nemírtam fel .. és már nemvagyunk idoben
2013. nov. 16. 08:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Most már nem tudsz mást tenni csak várni, és reménykedni. Nem biztos, hogy nem vagy terhes, de tényleg máskor ilyet nem engedj meg. Más miatt sem jó. Úgy gondolom fiatal vagy még. Fertőzést is elkaphatsz, nem csak terhes lehetsz, ha óvszer nélkül vagytok együtt és nem olyan az a kapcsolat. Persze ez nem ide tartozik, de erre is gondolj. Én amikor a férjemmel már olyan szinten ismertük egymást, hogy óvszer nélkül is csináljuk elmentünk mindketten kivizsgálásra. Majd rá egy hónapra jött egy telefon a volt csajától, akkor mi már fél éve együtt voltunk, hogy nemi beteg és lehet a férjem is lehet hordozó, mert ők akkor már tablettával voltak együtt, csak a lány megcsalta. Persze akkor kicsit megnyugodtunk, hogy voltunk vizsgálaton, de döbbenet volt. Ezt csak azért írtam le, mert hiába voltunk elővigyázatosak akkor is jött a hideg zuhany. Boldog voltam, hogy a Párom is ennyire elővigyázatos volt és mielőtt csak úgy együtt lettünk volna elmentünk vérvételre. Ez mondjuk lehet túlzás, de mégis a mi esetünkben jól jött. A csajt egy fél évig kezelték mire biztos volt, hogy nem is hordozó. Nem tudom sajnos már milyen betegsége volt, mert ez 15 éve volt, de a lényeg, hogy a férjem nem vett észre semmit kívülről.
2013. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!