Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem érzek semmi terhességi...

Ha nem érzek semmi terhességi tünetet az baj? Vagy csak a menses elmaradása után érezzük? Reménykedhetek még? 19 -22 közt nem várom!

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező tüneket érezni, nekem egész várandósság alatt nem volt semmi tünetem.

Reménykedhetsz, mivel még több, mint egy heted van a mensi napjáig, bőven van még idő.


(Az internetes kommunikációban a Caps Lock használata kiabálást jelent. Kérlek, ne kiabálj! Hallunk :)

2013. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, bőven van idő a tünetekre! :) Nem probléma ha most semmit nem érzel...
2013. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húú akkor megnyugodtam !köszönöm hogy írtatok! van még remény:)) és bocs a nagybetűért:)
2013. nov. 13. 16:53
 4/4 kloetta ***** válasza:

Szia!

Nekem a 26. napom volt furcsa, aludtam kb egész nap, gyomorégésem volt és nem kívántam semmit. Babuka lett belőle, most 20 hetes vagyok, de azóta sincs semmi tünetem, nyugodt és könnyű terhesség. Mintha jelezni akart volna hogy ott van! :)

Sok sikert!

2013. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!