Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene nekem valaki elemezni...

Segítene nekem valaki elemezni a görbémet? Reménykedhetek-e?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 10. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól látom ezt most negyed tízkor mérted,amúgy meg hajnali ötkor szoktad.Ilyen időeltolás mérésnél nem megbízható,akár ettől is lehet magasabb.Látom Clostis hónap volt.Előfordulhat hogy 2 tüszőrepedésed volt,mert még egyszer a kontrolvonal alá ugrott a hőd.Hány naposak a ciklusaid álltalában?
2013. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kimaradt hők utazás miatt,véletlen hőmérő itthon maradásból fakad.Tudom,hogy nem pontos így a mai méréssel de mivel későn értünk haza így elcsúszott az idő.Holnap már rendes időben tudom mérni.30-35 nap között szokott lenni a ciklusom.
2013. nov. 10. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég cikkcakkos görbe, elvileg az utazás már maga is megzavarja a mérést... A 15. napra tenném az ovulációdat. De hogy utána miért esett ekkorát...! Elképzelhető, amit előttem írtak, hogy beérett egy másik pete is...
2013. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogyha most fenn marad és nem ugrál össze-vissza akkor a progeszteron szinted is jó,de ha itt még elkezd nagyon ugrándozni akkor 2 lehetőség van:

-Vagy nem volt tüszőrepedés

-vagy a progeszteron szinteddel van egy kis gond de arra meg Ultrogestan vagy Duphastont is irhat fel az orvosod.

-A clostit miért kaptad? A dokid nem említette a tüszőrepesző injekció használatát?

-Mióta próbálkoztok?

2013. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2,5 éve próbálkozunk,ez alatt volt 1 vetélésem.Kivizsgálások mindkét részről megvoltak semmi bajunk nincs.A progreszteronommal sincs semmi baj.1,5 órás utazás ennyire befolyásolhatja?3 nap múlva kellene megjönnie ha az októberit nézem...hát nem tudom mi lesz.Mellbimbó érzékenységem van és ennyi.....
2013. nov. 10. 14:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett tüszőrepesztő szuri mert magától megrepedt az első tüsző.Doki nézte uh-val előtte és utána is.Azóta nem jártam nála azt mondta ha megjön ebben a hónapban akkor kezdjem el megint szedni a clostyt és hívjam fel,hogy mikor menjek.
2013. nov. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!