Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ott a második vonal?...

Ugye ott a második vonal? Ugye ti is látjátok?!

Figyelt kérdés

El sem akarom hinni egy év fehér hőmező után....


[link]



2013. nov. 12. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)))
2013. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem sokkal, hogy kiírtam, jól megijedtem, mert barnázni kezdtem... Ha nem jön meg holnapra, holnap irány a doki, akár hamar, akár nem.
2013. nov. 12. 15:05
 13/17 anonim ***** válasza:

Menj is el! Én is 5 hetesen voltam,de legalább megtudtam,hogy jó helyen van stb.

Nincs otthon esetleg magnéziumot?Ha van akkor vegyél be belőle és pihizz sokat!

2013. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem is szept. 26-án volt utoljára,de a májusban abbahagyott szoptatás miatt igen hosszúak voltak a ciklusaim,az sem volt biztos,hogy van peteérésem.A tesztem nekem is hasonlóan néz ki,tehát halvány még a 2. vonal,de ott van. :) Szóval a hosszú ciklusok miatt én sem tudom,hogy hol is tartok... :) szóval menjek én is dokihoz jövő héten szerintetek?

2013. nov. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Én 20-ára kaptam időpontot. Szerintem menj el!
2013. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező, voltál orvosnál?
2013. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy erdeklodsz :) Egyelore a barnazas szunnik latszik, ma alig volt - kopp-kopp. Az ultrahangon petezsakot latott, benne "terhesseg kezdemeny". De jo helyen van, nincs rendellenesseg, se verzes, csak nonie kell. :) Egy het mulva mennek vissza, de ket het mulva jon vissza szabirol a dokim, most idegennel voltam, ugyhogy megvarom ot ha nincs semmi addig.
2013. nov. 13. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!