Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ott a második vonal?...

Ugye ott a második vonal? Ugye ti is látjátok?!

Figyelt kérdés

El sem akarom hinni egy év fehér hőmező után....


[link]



2013. nov. 12. 12:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
En látom a 2dik csíkot is!:-)
2013. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen ott van!!! Gratulálok :) Hány napja késik?Mikor volt az utolsó menzeszed? :)


31 hetes kismama

2013. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Bizony,hogy ott van! :)

Gratulálok!

2013. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Istenem, el sem akarom hinni :))) Szeptember 23 volt az utolsó havi, de mivel 50 naposak voltak a ciklusaim, így fogalmam sincs, hány hetes/napos lehet, és mikor kellene orvoshoz menni...
2013. nov. 12. 12:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ma kellene megjönnie, ha tartaná az 50 napot. De most már ne jöjjön :) Nagyon köszönöm a válaszokat, jó látni hogy nem csak bebeszélem :D
2013. nov. 12. 12:37
 6/17 anonim válasza:
Igen :) halványan de ott van :) gratulálok szívemből :) bárcsak nekem is sikerülne... azon gondolkodok épp, hogy eddig Elevitet szedtem e 2 hóba s most rátérnék az E vitaminra + folsav... nem tudom. Szép babavárást kívánok nektek :)
2013. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szurkolok, hogy mihamarabb sikerüljön! Mi ebben a hónapban kezdtük volna a norcolut+colsty kúrát, de nem akartam még elkezdeni, mert olyan furcsa megérzésem volt... És elkezdtem már egy hete Gravida vitamint is szedni, ártani nem árthat alapon. A női megérzés!
2013. nov. 12. 12:40
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ebben az esetben és onnan kell számolni és akkor ma töltötted a 7.hetet :) Az lenne a legjobb,ha még a héten elmennél nőgyógyászhoz,ott biztosabbat mondanak a baba korát tekintve :)


2.voltam

2013. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!!!

Nekem az utóbbi időben a munkahelyi stressz miatt...össze vissza volt meg..majd egyszer csak pozitívat teszteltem..vártam 2 hetet,bejelentkeztem dokihoz,,és mint kiderült nagysága alapján határozta meg a doki hogy mennyi idős a babó..akkor volt pont 6hetes 5napos..rá 2 hétre mentem..és pont azt dobta ki a gép hogy 8hetes 5napos..úgyhogy így is be lehet tájolni kb mikor fogant,mennyi idős:-)

Jó babavárást!

12hkm

2013. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Jaj gratulálok!!! :)

Én is most kezdtem volna a Clostit! De ez a meglepetés várt múlt hét kedden:

[link]


Szept. 30-án volt meg utoljára... Én se voltam még orvosnál és fogalmam sincs, honnan számoljam, mert okt. 23-án volt peteérésem...

Második baba lenne, majd egy évet vártunk rá :)))

2013. nov. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!