Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a törpemikroszkóp (maybe...

Ha a törpemikroszkóp (maybe baby) a 20. c. n. -n is páfrányosodást mutat, (meg tegnap is, tegnapelőtt is) , mitől lehet ez? A pé. -m tudtommal már megvolt, és ennyi napon keresztül nem is szokta ezt mutatni. Most miért?

Figyelt kérdés
2008. júl. 9. 06:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja?! A ciklusom rendszeres, 28 napos.
2008. júl. 9. 06:58
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!2 lehetőség is van! 1.: vagy késői peteérésed van,ami elég ritka dolog!

2.:terhes vagy nekem ez volt! megvettem a mikroszkópot,és azután egyfolytába páfrányos volt! gondoltam ez is nagy hülyeség,mert 2 hétig senkinek nincs peteérése! és most vagyok az 5. hétbe!

2008. júl. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Remélem így van, bár már nem tudom mit higgyjek. A férjemmel majdnem 2 éve próbálkozunk. Úgyhogy már nem merem az ördögöt a falra festeni.

Csak reménykedünk. :)

2008. júl. 9. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!