Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire használhatatla...

Tényleg ennyire használhatatlan a PG/53 törpemikroszkóp?!

Figyelt kérdés

Nem régen vettem, a menzesz alatt pozitívat mutatott, most, hogy tojásfehérjés nyákom van, szurkál a hasam és a ciklus.hu péntekre írja az ovumat, negatív. Most akkor mi van?!

Amúgy ha most ennyire erős a folyásom és szurkál a hasam, lehet, hogy pénteknél előbb lesz az ovum? A ciklusaim változóak, most jött meg ötödszörre szülés után, de kb. 28 naposak.


2009. júl. 29. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy holnapra, holnaputánra lesz pozitív. Nekem jól működött, de való igaz, sokan panaszkodnak rá.
2009. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sajnos nem jött be. Össze-vissza mutatott mindent. Egyik nap páfrányos volt, másik nap buborékos, és így tovább... Volt, hogy menzesz alatt kíváncsiságból megnéztem, akkor is páfrányos volt. Sokan azt írják, hogy az ovu teszt sokkal megbízhatóbb!
2009. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyetértek, az ovuteszt sokkal jobb.
2009. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!