Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 törpemikroszkóp megbízha...

PG/53 törpemikroszkóp megbízható eredményt ad Closti és Utrogestan szedése mellett?

Figyelt kérdés

Most kaptam egyet és az van ráírva, hogy semmilyen hormontartalmú készítménnyel együtt nem használható.

Van valakinek erről tapasztalata?


2011. jan. 23. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a sz@r semikor sem ad eredményt!
2011. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszer nélkül is hülyeséget mutatott.Folyamatosan páfrányos volt,egy -két nap kivételével! Nem segített,a miki inkább becsapott! A barátnőmnek bejött 20hete kismama!
2011. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ovuteszt a legjobb.
2011. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Használok ovutesztet is, csak most az volt a fura, hogy mióta Clostit szedek nem volt pozitív (előtte meg igen). Ezért gondoltam kipróbálom ezt is. De a mikroszkóp meg folyton fele-fele mintás, pedig most jött meg. :(

2011. jan. 29. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!