Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 23-án volt meg utóljára....

Május 23-án volt meg utóljára. Csináltam Négy tesztet eből az első negatív lett az utóbbi három pozitív. Mi befolyásolhatja a tesztet hogy pozitív legyen a terhesség kivételével?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném,hogy babám legyen,de nem akarom beleélni magam,mert félek a csalódástól.Tüneteim nem nagyon vannak,sőt inkább csak annyi hogy mindig aludnék,meg a hasam alja fáj mintha meg akarna jönni.A hormonok is befolyásolják a HCG szintet?Kérlek ne nézzetek hülyének,de én ezt ténleg nem tudom.
2008. júl. 8. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A hcg maga is egy hormon, azt nem befolyásolja más hormon. Attól lehetett az első teszt negatív, mert még nem volt elég hcg a szervezetedben a terhesség kimutatásához, de mivel minden másnap megduplázódik a mennyiség, ezért a többi kimutatta. Szerintem az eredmény már biztos. Javaslom, hogy minél előbb menj el dokihoz :-)
2008. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tünetei nem mindenkinek vannak, ez nem törvényszerű, valakinek egyszerűen csak nő a hasa.

De ha te azt mondod, hogy ha normális a ciklusod, hogy május 23-án menstruáltál utoljára, akkor remek esélyeid vannak a terhességre. Főleg 3 plussz teszt után! :)

Az elsőnél még biztos nem volt annyi hcg hormon a szervezetedben, hogy azt a teszt ki tudta volna mutatni. A HCG az maga egy hormon, ami akkor termelődik, ha terhes vagy. Napról napra többet és többet.

Én gratulálok neked, de ha annyira nem vagy biztos benne, vegyél még egy utso tesztet:)

Ha ez is pozitív, akkor tuti nyert ügyed van:)

Még egyszer gratula, és írd meg mi újság:)

2008. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! :)
2008. júl. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok a z előttem szólókhoz! Irány a doki!

Gratulálok!

2008. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most értem haza.Csak a petezsákot látta a doki ami 22cm.Nagyon örülök,de egy kicsit csalódott is mert még nem látszik,de ami késik az nem múlik
2008. júl. 9. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!