Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazódás?...

Lehetséges a beágyazódás? Lehet baba belöle? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
27én volt ovum. 3napja nagyon fáj és érzékeny a mellbimbóm. néha úgy érzem mint ha meg akarna jönni de nagyon enyhén föleg ha megyek és utána leülök. de még korai a nem várt 11e körül nem várom. van esélyem?

2013. nov. 3. 19:41
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/314 Maya715 ***** válasza:
Szia kedves kérdező!Ne add fel akkor lesz biztos,ha megjön hogy nem sikerült!De amíg nem jön meg addig van Remény nekem ma reggelre elkezdtek fájni a melleim és forrónak érzem őket belűről.Ma vagyok ovu után 5nappal èn bízok benne,hogy baba lesz!Te is bízz benne,hogy neked is baba van!
2013. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/314 A kérdező kommentje:
Volt pár nap mikor úgy éreztem sikerül...... Tudom hogy van remény csak annyira rossz érzés hogy várjuk én is és a párom is és nem akar jönni. de nem adom fel tudom hogy nekünk is sikerülni fog:) én ovu után 10 nappal vagyok már nem kell sok és kiderül. remélem nem kell ismét csalódnom
2013. nov. 6. 09:17
 53/314 Maya715 ***** válasza:
Drukkolok neked!!!
2013. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/314 anonim ***** válasza:

16 vagyok, hát nekem sajnos megint nem sikerült :( ma reggel elkezdődött a barnázás, percre pontosan megint 4 nappal azelőtt h megjön majd. Sajnos az, hogy már ilyen régóta nem sikerül azt jelzi, hogy valami nincsen rendben :( velem úgy tűnik minden ok, most a párom jön.

Kérdező, te voltál már valamilyen kivizsgáláson?

2013. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/314 anonim ***** válasza:

sajnos ma én sem érzek semmi tünetet!de havi előtt 5 nappal szokott fájni a mellem,meg van egy törésem ami jelezni szokta,hogy meg fog jönni,de eddig semmi!nem tudom mit gondoljak!én is félek,hogy nem sikerült!(8as válaszoló)

Ez okés,hogy semmit nem érzek ma?

2013. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/314 Maya715 ***** válasza:
Tegnap egész nap nem volt tünrtem estére viszon mellfájás alhas nyilallás.Ma pedig mellfájdalom.lehet nem egyfolytában van tünet.
2013. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/314 A kérdező kommentje:
16-os sajnálom. kivizsgáláson még nem voltam de nekünk már egyszer sikerült csak sajnos nem maradt meg.akkor voltam. orvosnál azt mondta hogy ez normális hogy sok mindenkinek elkezdodik valami csak hamar véget is ér.de lehet csak nyugtatott. és hogy ha nem csinálok tesztet akkor észre sem veszem hogy ott volt a baba.csak annyira hányingerem volt nem várt után egy héttel teszteltem és pozitív lett de nem tartott sokáig az öröm mert reggel teszteltem délután elkezdtem vérezni. 2 hétig véreztem de nem olyan volt mint a menszesz hol több hol kevesebb volt.szerencsére műtétre nem volt szükség magától távozott. vissza térve a tünetekre nekem 2 nappal ezelott meg jön érzésem volt de tegnaptól nincs. a mellem ugyan úgy érzékeny
2013. nov. 6. 10:30
 58/314 A kérdező kommentje:
8as tünet nem mindig van:) lehet ez is jó jel :)
2013. nov. 6. 10:32
 59/314 anonim ***** válasza:

hát bízzunk benne!még van 5 nap a nem vártig!majd írj meg kedves kérdező,hogy mi volt! :)

Még mindig megy a drukk mindenkinek!

2013. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/314 Maya715 ***** válasza:
Lehet az a jó ha nincs jel!Egy héten belülmindenkinek kiderül,hogy csak bebeszéltük magunknak a tüneteket vagy tényleg egy pici miatt van!Én nem keseredek el,hogy most csak mellfájdalom van.Érzem,hogy valami készülődik.Akinek még nem jött meg azoknak nagy drukk.
2013. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!