Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazódás?...

Lehetséges a beágyazódás? Lehet baba belöle? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
27én volt ovum. 3napja nagyon fáj és érzékeny a mellbimbóm. néha úgy érzem mint ha meg akarna jönni de nagyon enyhén föleg ha megyek és utána leülök. de még korai a nem várt 11e körül nem várom. van esélyem?

2013. nov. 3. 19:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/314 anonim ***** válasza:
nekem most mensi görcseim vannak!félek nagyon!bár a remény hal meg utoljára!8as vok!
2013. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/314 Maya715 ***** válasza:
Nekem az elmúlt 1hétben kissebb-nagyobb megszakításokkal folyton olyan érzésem van mintha most fog megjönni.Én nem tudom,hogy mi lehet ez .Eddig nem figyeltem ennyire a testem jelzéseire.Bízom és reménykedek a testenben!
2013. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/314 anonim ***** válasza:
nekem se folyamatos a görcsölés,hol van hol nincs!de én is reménykedek és bizakodok a testemben, a jelekben! :) 8.
2013. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/314 anonim ***** válasza:
na most már nem értem a testem! most meg nincs mensi görcsöm,de megint bizsereg a hasam alja meg oldalt,olyan csiklandós érzést érzek! mi lehet ez?
2013. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/314 A kérdező kommentje:
én is érzem a csiklandozó érzést. bár én egyre jobban érzem hogy nem sikerült mert reggel ahogy fellekellek furcsa módon feszül a hasam és ez mindig mensi jel. de azért reménykedem.
2013. nov. 8. 06:59
 96/314 Maya715 ***** válasza:
Nekem semmi jel nincs még ma reggel :(!
2013. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/314 anonim ***** válasza:

Arra van vkinek ötlete, hogy a barna maszatolást mi okozhatja? DPO 10 től minden reggel pisilés utáni törléskor barna maszat, aztán utána egész nap SEMMI. Ez megy 3ik napja. Minden nap azt hittem hogy na jó akkor ma jön meg (vasárnapra nem várom), de nem. Progeszteron tökéletes, hőm még 36.8. Tudom, h meg fog jönni vasárnap, de milyen gond lehet a háttérben? Lehet, hogy emiatt nem sikerül a baba? :(

"S"

2013. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/314 A kérdező kommentje:
kedves S.lehetséges hogy ezért nem sikerül a baba.orvoshoz voltál már vele? nem tudom nekem lesz e baba vagy sem de ma nagyon viszket a mellbimbóm és szúr a baloldalra. de viszont a mellbimbó érzékenység múlik elfele:(nem tudom mi lesz belöle de reménykeded.
2013. nov. 8. 11:28
 99/314 Maya715 ***** válasza:
Most,hogy mondod kedves kérdező valamelyik nap nekem is viszketett a mellbimbóm.Ma a derekam akar leszakadni.Nekem kedden nem kéne megjönni.
2013. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/314 anonim ***** válasza:
Voltam igen, az egyetlen ami ilyet szokott okozni az a progeszteronhiány, viszont mivel az enyém még sok is, ez nem lehet az ok. Ezért a doki is csak nézett, nem tudta megmagyarázni...
2013. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!