Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazódás?...

Lehetséges a beágyazódás? Lehet baba belöle? Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
27én volt ovum. 3napja nagyon fáj és érzékeny a mellbimbóm. néha úgy érzem mint ha meg akarna jönni de nagyon enyhén föleg ha megyek és utána leülök. de még korai a nem várt 11e körül nem várom. van esélyem?

2013. nov. 3. 19:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/314 anonim ***** válasza:
feszülés is lehet egy jel?
2013. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/314 anonim ***** válasza:
16 vagyok, bármi lehet, nekem is feszül, érzékeny a hasam, szorít a nadrág... de ez akár attól is lehet h sokat ettem :( szóval én már nem merek bizakodni. Majd hétvégén ha nem jön meg tesztelek.
2013. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/314 A kérdező kommentje:
feszülés is lehet jó jel szerintem:) én nem merek még tesztelni
2013. nov. 4. 16:30
 24/314 anonim ***** válasza:
Akkor én is csatlakozom! :) Nekem 28-án volt ovum aznap együtt is voltunk utána 2 napig fájt a mellbimbóm,és én sötétebbnek látom, de lehet csak káprázik a szemem! :) majd ma a mellem is, meg van duzzadva mintha vízzel lenne tele és fájnak is. A hasam is feszül mintha meg akarna jönni ez 2 napja tart, nagyon remélem, hogy sikerül, 1 éve próbálkozunk. :( Amúgy 11-12-re nem várom!
2013. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/314 A kérdező kommentje:
megy a drukk kedves utolsó:) 2 nap múlva elmúlt a mellbimbó érzékenység?
2013. nov. 4. 17:32
 26/314 anonim ***** válasza:
8as vagyok még mindig!Nekem nincs más tünetem csak a has feszülés és a bizsergés a hasamban!de nem érzékeny a mellbimbóm,de most érzem,hogy két oldalt a mellem feszül!
2013. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/314 anonim ***** válasza:
16:48-as vagyok! :) Igazából ma vettem észre hogy nem fáj a bimbóm, hogy a mellem megduzzadt, most az fáj és most is görcsölök mintha meg akarna jönni, elég durva... Amúgy köszi a drukkot hasonlót kívánok én is :D
2013. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/314 A kérdező kommentje:
remélem lesz baba mindenkinél:) én is enyhén görcsölök de csak enyhén de egyre sűrűbben. ahogy felszek így jobban érzem ha állok vagy járkálok akkor alig érzem meg. remélem nem mensi jelez mert az még korai lenne és nem szoktam ilyen hamar görcsölni.
2013. nov. 4. 20:15
 29/314 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. én péntekre nem vártam, de ma megjött :( A többieknek szorítok, hogy összejöjjön.

Mi meg próbálkozunk tovább. nem olyan rossz az a gyártási folyamat :-)

2013. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/314 anonim ***** válasza:
sziasztok.na nekem elmúlt minden görcsölés szurkálás.viszont eszméletlenül fáj a cicim.a zuhany alatt majdnem felvisítottam.de más tünet semmi.most már nem értem.....hülyét kapok a várakozástól.Lányok megy a drukk mindenkinek.Kedves 5-ös kitartást,nehéz de nem tehetünk mást.
2013. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!