Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Hogy nyugodjak...

Mit csináljak? Hogy nyugodjak meg addig? Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt voltam terhes sajnálatosan el vetéltem 7 hetesen de emlékeztem meg az orvosom is hogy hamar voltak nálam a rosszul létek és ebből gondolom azt hogy most is terhes vagyok, igau a mestruáció harmadik napján voltam együtt párommal és halottam nem sok esély van rá de ugyan azokat érzem mint az előző terhességemnél. Elmentem orvoshoz aki azt mondta várjam meg a menstruációmat. De türelmetlen vagyok csak ezen jár egész nap a fejem. Mit tanácsolnátok ? Mondták korai a teszt de csináltam meg vártam a 14 napot negatív lett. Akihez járok orvos ismer ő is mondta 50-50 % esélyem van. Csak az itt kapott válaszokban bízok.
2013. okt. 29. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Először is. Mikor volt utolsó mensid? Mikor volt ovud? Addig nem tudunk itt mondani, ez elég fontos...ovu utáni 18. napon már biztos a baba, a teszt is mutatja. Tapasztalat. 5 gyermekem van :) Addig tesztelni sem érdemes.
2013. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is csak ezt tudjuk mondani, hogy várni kell. Mondjuk ha máskor nem voltatok együtt csak akkor egyszer és azóta eltelt 20. nap és negatív a teszt akkor abból szerintem nem lesz baba. (3 napig él a sperma, 14 nap mire a megtermékenyült petesejt beágyazódik, így 17.20 napon már pozitívat kellene tesztelned) De ez nincsen kőbe vésve, csak szerény véleményem. Az első babámmal elvetéltem én is a 7-8 hét között. Vele már nagyon korán szinte a 4-5. héten voltak terhestüneteim, hányinger, szédülés, hőhullámok, szabálás stb. és még is elvetéltem vele. A második babámmal semmi tünetem nem volt, nem is teszteltem vele hiába késett a mensim, mert tudtam ha majd terhes leszek akkor úgy is lesz egy csomó tünetem. 2 hét késés után csináltam egy tesztet, mert nem értettem az amúgy pontos ciklusommal mi történt. Hát kiderült babaát várok. Néhányszor volt hányingerem, de semmi egyéb tünetem nem volt a fiammal.
2013. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
10.10-én kezdődött a menstruációm és 12-én voltunk együtt nekem 3-4 nap a menstruációm. Interneten végeztem egy Ovuláció kalkulátort az szerint 28-án volt. Változó szokott lenni a menstruációs ciklusom ezt 32 nappal számoltam. 14. napon csináltam nem bírtam várni :(. Szeretném ha az lennék mert párom sajnos minden hónapba eddig akkor tudott haza jönni mikor menstruáltam, külföldön dolgozik. Ezt a türelmetlenséget ha letudnám győzni. Az első terhességemnél nagyon sokat hánytam rengeteget most is erős hányingerem van de vissza tartom. Akár terhes vagyok akár nem nem egészséges.
2013. okt. 29. 16:56
 4/10 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy ettől félek ha terhes vagyok és elvetélek én már azt nem dolgozom fel még egyszer nem bírnám ki. :(
2013. okt. 29. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomónőnek elmegy az első babája én legalább 5 ember ismerek akinek az első babája elment és azóta már boldog anyák. Volt akinek 2 hónap múlva volt akinek 2 év múlva jött a babája, és a másodikkal már semmi gond nem volt. Nekem elment 8 hetesen, 2 hónap múlva jött a második, és makk egészséges igaz még pocakban van 38 hetes.
2013. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
ha 10.én volt meg, és 32 napos a ciklusod, akkor sztem a tesztet majd nov.10 e után tudod megcsinálni biztosra...addig sajna nem tudunk itt többet segíteni... :(
2013. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha el megyek egy másik orvoshoz az elküldene vérvételre az ki mutatná már nem ? Csak nem tom mit mondanék az orvosnak mert szerintem az is azt mondaná várjunk tuti :(
2013. okt. 29. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer voltatok együtt (12-én, amikor menstruáltál)? 28-án van peteérésed? Jól értem?
2013. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen akkor egyszer jött belém, hát az internet szerint igen. Most kivárom a 10-11. akkor kell megjönnie ha nem jön meg akk sikerült én reménykedem
2013. okt. 30. 23:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély a menstruáció alatti teherbeesésre. HCG-t a szervezet a beágyazódás után termeli, . és amit a teszt érzékel. A beágyazódás kb 10-14 napig tart. Utána két naponta duplázódik. Én clearblueval teszteltem a 11 és 13 napot, akkor már pozitív lett. Szerintem az aktus utáni 14-18 napon ki kell, hogy mutassa, mert addigra már lesz a szervezetben annyi HCG.
2013. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!