Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással védekezünk,...

Megszakítással védekezünk, úgy vagyunk vele ha jön várjuk, ha szex után magamba juttatok a spermából mennyire lehet hatásos?

Figyelt kérdés

Én már szeretnék babázni, párom egyre jobban hajlik felé, hogy belevágjunk, viszont még a megszakításos védekezés megvan, élesbe még nem volt.

Minden hónapban reménykedek hátha történik valami, de nálunk eddig túl sikeres ez a módszer, ezért gondoltam rá, hogy rásegítek a dolgokra és a végén ami rám kerül, azt magamba törlöm.

Szerintetek így mekkora az esély?


Ne hurrogjatok le, nem így akarom megfogni a párom, tavasszal házasodunk, mint írtam ő is nagyon hajlik már a baba felé, csak mindent 10x átrágósabb típus, mint én.


2013. okt. 28. 21:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Anyám... Hogy mik vannak..

Most nem téged akarlak fikázni de.. elmesélek egy másik párt.


Ha lefeküdnék egy lánnyal (mindegy mennyi ideig járnák) és ezt csinálná hogy rakja be visszafelé úgy megverném hogy...

2014. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!