Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítással védekezünk,...

Megszakítással védekezünk, úgy vagyunk vele ha jön várjuk, ha szex után magamba juttatok a spermából mennyire lehet hatásos?

Figyelt kérdés

Én már szeretnék babázni, párom egyre jobban hajlik felé, hogy belevágjunk, viszont még a megszakításos védekezés megvan, élesbe még nem volt.

Minden hónapban reménykedek hátha történik valami, de nálunk eddig túl sikeres ez a módszer, ezért gondoltam rá, hogy rásegítek a dolgokra és a végén ami rám kerül, azt magamba törlöm.

Szerintetek így mekkora az esély?


Ne hurrogjatok le, nem így akarom megfogni a párom, tavasszal házasodunk, mint írtam ő is nagyon hajlik már a baba felé, csak mindent 10x átrágósabb típus, mint én.


2013. okt. 28. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Hiába magyarázod, ez akkor is paraszt dolog.

Hazugsággal kezdesz egy házasságot...előre látom a jövőtöket.

2013. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez tényleg csúnya dolog. Beszéld meg vele, hogy te már most szeretnéd, és akkor a megszakításos módszernek vessetek véget, menjen élesben a dolog.

Ha meg ő még nem szeretné, nem biztos, hogy össze kellene házasodnotok.

2013. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha megszakítással védekeztek hogyan akarod összegyűjteni a spermát? Az ejakuláció előtt gyorsan óvszert rántasz a párodra? Egyébként egyetértek az előttem szólókkal. Nem túl tisztességes megoldás lenne.
2013. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem párkapcsolati tanácsadást kértem, lehet nem is lenne erre szükség, lehet pl. következő hónapban már alapból élesbe fog menni a dolog.


Egyébként csak arra gondoltam, hogy miután elmegy és rám kerül az anyag, akkor azt a kezemmel kicsit magamba kenném, nem óvszerben gyűjtögetnék...

2013. okt. 28. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem lenne fer dolog a paroddal szemben. Beszeld meg vele,hogy menjen elesbe,amugy is lehet hogy ugyis tobb honapot kell varni a csodara,de lehet h az elso honapban sikerul.


29 hkm

2013. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%

Válasz a kérdésedre: persze, hogy teherbe eshetsz, de ha a megszakítással nem esel teherbe, könnyen lehet, hogy ettől se fogsz.

És bocs, de én se bírom kihagyni a "párkapcsolati tanácsadást", de anélkül vezetem le, hogy bírálnálak. Praktikus rész: nem tudom, milyen esküvőt terveztek, de ha nagy lagzit, akkor életed legszebb napja helyett a legrosszabb lehet, ha mondjuk kinövöd a méregdrága, álomszép és nem kismamáknak való menyasszonyi ruhádat, vagy végigémelyged az egész napot. Ha viszont ezek a szempontok nem érdekelnek (mert mondjuk kicsi esküvő lesz szűk családi körben), akkor jöjjön az érzelmi tanácsadás:

Beszéld meg a pároddal, hogy téged nagyon aggaszt, mi lesz, ha esküvő után az éleslövészettel se akar összejönni a baba, és akkor majd lehet kapkodni. Ezért szeretnéd már most elkezdeni a babaprojektet, hogy mihamarabb kiderüljön, ha a babáért többet is kell tenni az éleslövészetnél. Ez szerintem teljesen normális és érthető ok lenne, azt meg bízd a párodra, hogy elfogadja-e vagy sem.

2013. okt. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld el, amikor ránézel majd a gyerekre és tudod, hogy "magadnak csináltad"... elég visszás. Mi mindig megszakítással védekezünk, és mindig sikeres volt (vagy 10 évig). Viszont volt egy fél év, amikor én már nagyon szerettem volna második gyereket, a férjem meg csak hezitált, úgyhogy átérzem a dolgot. Neki valamiért még kell ez az idő, hát bírd ki és tartsd tiszteletben az érzéseit - az ő döntése is kell legyen, hiszen kettőtök gyereke lesz.
2013. okt. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 gyermekem van, 6 éve megszakítással védekezünk a férjemmel, és úgy estem teherbe, hogy előtte megbeszéltük, hogy akkor most akarjuk a babát. Ez így tisztességes szerintem.

Hidd el, hogy a párodnak is kényelmesebb lenne megszakítás nélkül szeretkezni. Beszéljétek meg a dolgot, együtt örülni sokkal jobb!

2013. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kérdező, te hány éves vagy? Magadba kenegetnéd????
2013. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha a sperma a levegőre jut, nagyrésze elpusztul. Szóval mire a hasadról beügyeskeded, már tök mindegy.


Én nem párkapcsolati tanácsot fogok osztogatni, a véleményeket gondolom sejted.

Csak gondolkozz el azon hogy a babád így fogan, sosem lesz őszinte csoda az az éjszaka. Az igazságot csak te fogod tudni, és egy becsúszott baba lesz.


Holott lehet a pároddal egy kellemesebb beszélgetés mindent megoldana.

2013. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!