Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Négy napja késik. Most akkor...

Négy napja késik. Most akkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Négy napja késik a mensim.Tünetem nem sok van.Néha fáj a hasam,olyan mintha megjönne,ilyenkor rögtön rohanok a wc-re megnézni,de idáig semmi.A mellemen egyre jobban látszanak a kék erek,érzékeny a mellem de inkább a reggeli órákban.A mellbimbóm kicsivel sötétebb színű lett,ahogyan észrevettem.

Tesztelni idáig nem mertem,úgy vagyok vele megvárom a hétfőt,addig akár még meg is jöhet (remélem nem fog)

Valakinek tanács?Most mire gondoljak?


2009. nov. 13. 22:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem hogy állandóan aludnék.:)Eddig a lustaságra fogtam,de most hogy késik elbizonytalanodtam!!:)Lehet hogy mégis baba lenne???
2009. nov. 13. 22:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy nap késés után már nyugodtan tesztelhetsz! Nekem 2napos késésnél szép pozitív lett a Clearblue, de ilyenkor már bármelyik teszt kimutatja, ha baba miatt késik. :) Írj, ha teszteltél - reggeli első pisiből a legjobb.
2009. nov. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szia 4 napos késést már kimutat a teszt nekem 1 napos késésnél + volt sok sikert
2009. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A teszt megmondja.
2009. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát....:) Én a helyedben már nem birnék várni, mert a tünetek elég babásak!

Kérlek ird majd meg mi lett!

Drukkolok!

2009. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hétfőn tesztelek,mert csak akkor tudok tesztet venni!!!De kicsit félek a csalódástól!!!Remélem addig nem jön meg:):)

Köszönöm a válaszokat,és hétfőn mindenképp írok:):)

2009. nov. 14. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
OK, hétfőn visszanézek, addig megy a drukk!!!!
2009. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lányok,már barnázok:(:(Szerintem meg fog jönni:(:(:(De ha van valami akkor visszaírok.:(:(:(
2009. nov. 15. 11:59
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta, mi van veled, ugye nem jött meg?

2009. nov. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm hogy írtál!!!De sajnos megjött:(:(annyira szomorú vagyok,pedig már kezdtem magamat beleélni,hogy most akkor végre sikerült:(
2009. nov. 16. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!